Hasta karyolası satış ve hasta yatağı kiralama faaliyetleri gösteren firmamızda ev tipi hasta yatakları ve havalı yatak çeşitlerini uygun fiyatlarıyla bulabilirsiniz.
Hasta Karyolası Ve Hasta Yatakları Satış ve Kiralama
Hasta Karyolası Çeşitleri

Motorlu hasta yatağı üretim, pazarlama, kiralama, teslimat ve kurulum işlemlerini tamamen kendi bünyesinde gerçekleştiren firmamız aşağıda sıraladığımız modelleri gelişen teknolojik imkanlarla daha da geliştirerek siz hasta ve yakınlarına daha kusursuz ürünler sunma çabası içindedir. Tüm hasta yatağı modellerimiz de serumluk ve pil mevcut olup, bunlar için ayrıca bir ücret ödemeniz gerekmemektedir. Obezite hastaları gibi yüksek kilolu hastalarınızın yer değişimi ve nakil işlemlerinde gereken hasta taşıma lifti özellik ve fiyat bilgisine bu linkten ulaşabilirsiniz.

Site Haritası
Google +1

Hasta Karyolası Ana Sayfa


     Ekonomik Hasta Yatağı Seti

   
Ürün Kodu : ECOMBO-950
Üretici : Emek Sağlık
Ürün Özellikleri
2 motorlu hasta karyolası, 4 parçalı hasta yatağı şiltesi ve baklava dilimli havalı yatak içeren hasta odası seti
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar

Ekonomik Hasta Yatağı Seti

Toplam 3 parçadan oluşan ekonomik hasta yatağı setimiz yatan hastaların konfor ve güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak için combine edilmiş uygun fiyatlı bir settir. Set içerisinde satın alacağınız hasta karyolası dual aktüatör motor sistemi ile çalışmakta olup sırt kısmı ve bacak kısmı elektronik el kumandası ile hareket ettirilmektedir. Karyola üzerinde hastanın yatacağı hasta yatağı şiltesi olarak 4 parçalı ortopedik hasta yatağı hasta karyolası pozisyonlarına tam uyumlu olarak üretilmiştir. Yatak basıncından dolayı hastanızın sırt veya başka bölgelerinde oluşabilecek basi yaralarını engellemek için sete dahil ettiğimiz baklava dilimli modeli havalı yatak kullanımını şiddetle öneriyoruz. Bu ürün setinin siparişini iletişim sayfamızdaki telefon numaralarından bizi arayarak verebilirsiniz. İstanbul ili ve semtlerinde ikamet ediyorsanız ürünleriniz 1 iş günü içerisinde ücretsiz olarak yerinize teslim edilecek ve kurulumu yapılacaktır. İstanbul dışı diğer illerimizden verdiğiniz siparişler ise aynı gün kargo şirketine teslim edilerek en geç 2 veya 3 iş günü içerisinde tarafınıza teslimi sağlanacaktır.

Ürün seti içeriği: 2 motorlu hasta karyolası, 4 parçalı hasta yatağı şiltesi ve havalı yatak içeren hasta odası seti

Ekonomik Hasta Yatağı Seti

 
 
Hasta Karyolası ve Hasta Yatakları (Satış, Kiralama, Fiyatları)
Talep Formu
İsim
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Kargo Tercihi
Mesaj