Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı satışı ise 200 adettir.
Ürünlerimizin tanıtım ve satışını yapan partner firmamız Emek Sağlık firmasına da teşekkür ediyoruz.
Sürekli yatan hastalar için mutlaka alınıp kullanılması gereken havalı yatak ürünlerimizi de Witra yatak firmasından tedarik ediyoruz.

Ana Sayfa


     Manuel Hasta Karyolası

   
Ürün Kodu : ES-1200
Üretici : Hasta Yatakları
Ürün Özellikleri
Manuel çevirmeli sistemli, ahşap başlıklı, kolay silinebilir mikrop tutmaz şık görünümlü manuel hasta karyolası.
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar

Manuel Hasta Karyolası 


Manuel Hasta Karyolası

Manuel Hasta Karyolası. Ayak kısmı dizden kırılır ve ayrı bir aparatla düz açı diklenebilir. Manuel çevirmeli sistem. Ahşap başlık, kolay silinebilir mikrop tutmaz şık görünüm. Yatak gövdesinde havalandırma delikleri, Nikelajlı korkuluk, jikleli sistem. Kaliteli çapraz kilit sistemli tekerlekler. 2 sene garanti. 4 tarafa monte edilebilen portatif serum askısı. Ekonomik hasta karyolası.


Manuel Hasta Karyolası

Manuel Hasta Karyolası ayak kısmı ters V şeklinde kaldırılabildiği gibi resimde görülen düz açı pozisyonundada kalkmaya olanak verir. Bu özellik hastamızın tansiyonu çıktığında ayaklarını dikerek tansiyonunu düşürmeye yarar.

Manuel kaliteli rulmanlar kullanılmıştır.
Bu sayede baş kısımını kumanda yardımıyla 80-85 dereceye kadar kaldırma olanağı verir.

Baş kısımını tamamen kaldırarak hastayı oturur pozisyona getirebilir ve yemek yerken başının arkada kalmasını engellemiş olursunuz. Hasta karyolamız şık bir tasarıma sahiptir.

Elektrikli Hasta Karyolası ürünümüzü inceleyiniz.

Manuel çevirmeli sistemli, ahşap başlıklı, kolay silinebilir mikrop tutmaz şık görünümlü manuel hasta karyolası

 
 
Hasta Karyolası ve Hasta Yatakları (Satış, Kiralama, Fiyatları)
Talep Formu
İsim
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Kargo Tercihi
Mesaj