Hasta karyolası satış ve hasta yatağı kiralama faaliyetleri gösteren firmamızda ev tipi hasta yatakları ve havalı yatak çeşitlerini uygun fiyatlarıyla bulabilirsiniz.
Hasta Karyolası Ve Hasta Yatakları Satış ve Kiralama
Hasta Karyolası Çeşitleri

Motorlu hasta yatağı üretim, pazarlama, kiralama, teslimat ve kurulum işlemlerini tamamen kendi bünyesinde gerçekleştiren firmamız aşağıda sıraladığımız modelleri gelişen teknolojik imkanlarla daha da geliştirerek siz hasta ve yakınlarına daha kusursuz ürünler sunma çabası içindedir. Tüm hasta yatağı modellerimiz de serumluk ve pil mevcut olup, bunlar için ayrıca bir ücret ödemeniz gerekmemektedir. Obezite hastaları gibi yüksek kilolu hastalarınızın yer değişimi ve nakil işlemlerinde gereken hasta taşıma lifti özellik ve fiyat bilgisine bu linkten ulaşabilirsiniz.

Site Haritası
Google +1

Hasta Karyolası Ana Sayfa


     Manuel Hasta Karyolası

   
Ürün Kodu : ES-700/M
Üretici : Hasta Yatakları
Ürün Özellikleri
Manuel çevirmeli sistemli, ahşap başlıklı, kolay silinebilir mikrop tutmaz şık görünümlü manuel hasta karyolası.
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar

Manuel Hasta Karyolası 


Manuel Hasta Karyolası

Manuel Hasta Karyolası. Ayak kısmı dizden kırılır ve ayrı bir aparatla düz açı diklenebilir. Manuel çevirmeli sistem. Ahşap başlık, kolay silinebilir mikrop tutmaz şık görünüm. Yatak gövdesinde havalandırma delikleri, Nikelajlı korkuluk, jikleli sistem. Kaliteli çapraz kilit sistemli tekerlekler. 2 sene garanti. 4 tarafa monte edilebilen portatif serum askısı. Ekonomik hasta karyolası.


Manuel Hasta Karyolası

Manuel Hasta Karyolası ayak kısmı ters V şeklinde kaldırılabildiği gibi resimde görülen düz açı pozisyonundada kalkmaya olanak verir. Bu özellik hastamızın tansiyonu çıktığında ayaklarını dikerek tansiyonunu düşürmeye yarar.

Manuel kaliteli rulmanlar kullanılmıştır.
Bu sayede baş kısımını kumanda yardımıyla 80-85 dereceye kadar kaldırma olanağı verir.

Baş kısımını tamamen kaldırarak hastayı oturur pozisyona getirebilir ve yemek yerken başının arkada kalmasını engellemiş olursunuz. Hasta karyolamız şık bir tasarıma sahiptir.

Elektrikli Hasta Karyolası ürünümüzü inceleyiniz.

Manuel çevirmeli sistemli, ahşap başlıklı, kolay silinebilir mikrop tutmaz şık görünümlü manuel hasta karyolası

 
 
Hasta Karyolası ve Hasta Yatakları (Satış, Kiralama, Fiyatları)
Talep Formu
İsim
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Kargo Tercihi
Mesaj