Hasta Yatağı Satışı Ve Kiralama Sitesi

Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Hasta Karyolası Satış

Hasta Karyolası Modelleri Ve Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Hasta yatağı satış ve kiralamasında müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde hasta karyolası sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Etiket Bulutu
Hasta Yatağı, hasta karyolaları, Hasta Karyolası, Hasta Yatakları, elektrikli hasta karyolası, elektrikli hasta yatağı, hasta karyolası kiralama, hasta yatağı kiralama, lazımlıklı hasta yatakları, havalı yatak, felçli yatağı, motorlu hasta karyolası, hastane yatağı kiralama, hasta karyolası fiyatları, hasta yatağı fiyatları, hasta karyolası istanbul, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, elektrikli hasta yatağı hasta karyolası, lazımlıklı yatak 
Google +1

Hasta Karyolası Ana Sayfa


     Manuel Hasta Karyolası

   
Ürün Kodu : ES-700/M
Üretici : Hasta Yatakları
Ürün Özellikleri
Manuel çevirmeli sistemli, ahşap başlıklı, kolay silinebilir mikrop tutmaz şık görünümlü manuel hasta karyolası.
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar

Manuel Hasta Karyolası 


Manuel Hasta Karyolası

Manuel Hasta Karyolası. Ayak kısmı dizden kırılır ve ayrı bir aparatla düz açı diklenebilir. Manuel çevirmeli sistem. Ahşap başlık, kolay silinebilir mikrop tutmaz şık görünüm. Yatak gövdesinde havalandırma delikleri, Nikelajlı korkuluk, jikleli sistem. Kaliteli çapraz kilit sistemli tekerlekler. 2 sene garanti. 4 tarafa monte edilebilen portatif serum askısı. Ekonomik hasta karyolası.


Manuel Hasta Karyolası

Manuel Hasta Karyolası ayak kısmı ters V şeklinde kaldırılabildiği gibi resimde görülen düz açı pozisyonundada kalkmaya olanak verir. Bu özellik hastamızın tansiyonu çıktığında ayaklarını dikerek tansiyonunu düşürmeye yarar.

Manuel kaliteli rulmanlar kullanılmıştır.
Bu sayede baş kısımını kumanda yardımıyla 80-85 dereceye kadar kaldırma olanağı verir.

Baş kısımını tamamen kaldırarak hastayı oturur pozisyona getirebilir ve yemek yerken başının arkada kalmasını engellemiş olursunuz. Hasta karyolamız şık bir tasarıma sahiptir.

Elektrikli Hasta Karyolası ürünümüzü inceleyiniz.

Manuel çevirmeli sistemli, ahşap başlıklı, kolay silinebilir mikrop tutmaz şık görünümlü manuel hasta karyolası

 
 
Hasta Karyolası ve Hasta Yatakları (Satış, Kiralama, Fiyatları)
Talep Formu
İsim
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Kargo Tercihi
Mesaj