Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı satışı ise 200 adettir.
Ürünlerimizin tanıtım ve satışını yapan partner ve sponsor firmalara da teşekkür ediyoruz.
Sürekli yatan hastalar için mutlaka alınıp kullanılması gereken havalı yatak ürünlerimizi de Witra yatak firmasından tedarik ediyoruz.


...

Ana Sayfa


     Piston Motor

   
Ürün Kodu : ES-158A
Üretici : Emek Sağlık
Ürün Özellikleri
Hasta Karyolasına hareket kabiliyeti sağlayan piston motor sistemi
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar

Piston Motor

Hasta Karyolasına hareket kabiliyeti sağlayan piston motor sistemi


Piston Motor


Piston Motor: Piston Motorlar, dual motorlara nazaran daha uzun ömürlü, daha fazla ağırlığı kaldırabilen ve hasta karyolasının daha fazla fonksiyonel olmasını sağlayan bir motordur. Piston Motorların 6000 Newton kaldırma gücünden düşük olmamasına dikkat edilmelidir. Piston motorlar hasta karyolasının baş kısmını 85 derece ve üzerine yükseltebilir. Ayak kısmı ise bağımsız olması sayesinde nedeniyle kademelendirilebilir. Ağırlığı 150 kg'akadar hastalarda kullanılabilir. Firmamız Emek Sağlık Tüm Piston Motorlu Hasta Karyolaları imalatında TİMOTİON MOTOR kullanmaktadır.

 
 
Hasta Karyolası ve Hasta Yatakları (Satış, Kiralama, Fiyatları)
Talep Formu
İsim
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Kargo Tercihi
Mesaj