Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı satışı ise 200 adettir.
Ürünlerimizin tanıtım ve satışını yapan partner ve sponsor firmalara da teşekkür ediyoruz.
Sürekli yatan hastalar için mutlaka alınıp kullanılması gereken havalı yatak ürünlerimizi de Witra yatak firmasından tedarik ediyoruz.


...

Ana Sayfa


     Dual Motor

   
Ürün Kodu : ES-M02
Üretici : Emek Sağlık
Ürün Özellikleri
Hasta karyolası için hareket sağlayan dual motor sistemi
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar

Dual Motor

Hasta karyolası için hareket sağlayan dual motor sistemi


dual motor

Dual Actuel Motor: Tek parça halinde olan bu motorlar marka ve kalite sınıflarına göre değişmektedir. İki motorlu (baş ve ayak kısmı kalkan / yükselen) hasta karyolalarının imalatında kullanılmaktadır. İlave edilebilecek olan bir piston motor ile üç motorlu ( baş, ayak kısmı ve yüksekliği ayarlanabilen) hasta karyolalarının imalatında da kullanılabilmektedir. Dual actuel motorun olduğu bir hasta karyolası alırken dikkat edilmesi gereken en önemli şey hastanın kilosudur. Hastanızın kilosu 100 kg mı altında ise DUAL MOTORLU bir hasta karyolası seçebilirsiniz. 2 Motorlu bir hasta karyolası alırken dikkat edilmesi gereken en önemli özellik kaç newtonluk kaldırma gücünün olduğudur. 4500 N kaldırma gücünden düşük motorların seçilmemesine dikkat edilmelidir. www.hastakaryolasiemek.com tüm Hasta Karyolaları üretiminde Timotion marka Motor kullanımını tercih etmektedir. Timotion ; Fransa, Almanya, Japonya, Birleşik Krallık, İtalya, Tayvan, Kore ülkelerinde distribütörlük veren bir markadır. TiMOTiON CE, TÜV, ROHS, UL sertifikalarını alarak yüksek kalitesini kanıtlamıştır.

 
 
Hasta Karyolası ve Hasta Yatakları (Satış, Kiralama, Fiyatları)
Talep Formu
İsim
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Kargo Tercihi
Mesaj