Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Bayi Girişi
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı kiralama ve satışı ise 200 adettir.

Hasta Yatağı Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Yatağınızı seçerken, hastanızın uzun süre kullanacağını göz önünde bulundurarak yatağı seçmeniz gerekir. Hasta yatağı seçimi sırasında en önemli durum hastanın tedavisine iyi gelecek olan bir yatağın tercih edilmesidir. Bu sayede hasta hızlı bir şekilde tedavi edilebilir. Üstelik doğru yatağın tercih edilmesi durumunda kişilerin vücudun da herhangi bir yara olma olasılığı da engellenmiş olur.

Hasta yatağı  Ne İçin Kullanılır? 

Hasta yatağı, hastanelerde veya evlerde hastaların rahat ve güvenli bir şekilde yatmalarını sağlayan, tedavi ve bakım için yüksek konfor sağlayan bir yataktır. Hasta yatağı, hastanın pozisyonunu değiştirerek hareket kabiliyetini artırmaya ve rahatlamasını sağlamaya yardımcı olan birçok özellik sunar. Aynı zamanda hastanın vücudunu desteklemek veya hareketleri kısıtlamak için kullanılan destekleri de içerebilir.

Hasta Yatağı Modelleri  

Günümüzde birçok hasta yatağı modelleri mevcuttur. Yatağınızın ne kadar  kaliteli ve rahat olması çok önemlidir. Günümüzde, dünyanın her yerindeki insanların, farklı yatak modelleri arasından seçim yapmalarını sağlamak için, çok çeşitli yatak modelleri mevcuttur. Yataklar genellikle sünger, yün, yumuşak köpük, küçük kütük veya saydam köpük gibi farklı malzemelerden üretilir.

Hasta yatağı modeli tercih edilirken aynı zamanda hastaya bakacak olan kişinin yardımcı olacak bazı aksesuarlarda eklenmelidir. Örneğin kumandalı bir yatak tercihinde bulunulması demek hem hastanın kendi pozisyonunu ayarlaması hem de hastaya bakan kişinin rahat bir şekilde hastayı yatırıp kaldırmasına yardımcı olduğu için oldukça önemlidir. Ancak en önemlisi hastanın bu yatağı ne kadar süre kullanacağıdır. Bu sayede doğru yatak tercihi yapılarak hastanın tedavisine de en iyi şekilde yardımcı olma imkanı elde edilmiş olur.

Hasta Yatağı Fiyatları 

Hasta yatağı fiyatları, yatağın türüne, özelliklerine, kalitesine, markasına ve üretici tarafından uygulanan fiyat politikasına göre değişmektedir. Bazı hasta yatağı modelleri, hastanelerin ve diğer tıbbi kurumların ihtiyaçlarına göre özel olarak üretilmektedir. Bu nedenle, hasta yatağı fiyatları, özel özellikleri olan yatağın türüne ve özelliklerine göre de değişmektedir. Ayrıca, hasta yatağının fiyatı, satın alındığı yere ve satıcıya da bağlı olarak değişmektedir.

  
181 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın