Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Bayi Girişi
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Hasta Karyolası Çeşitleri

Hastane yatağı imalat, satış, kiralama, teslimat ve montaj işlemlerini tamamen kendi bünyesinde gerçekleştiren firmamız, aşağıda sıraladığımız hasta yatakları modellerini gelişen teknolojik imkanlarla daha da geliştirerek siz hasta ve yakınlarına daha kusursuz ürünler sunma çabası içindedir.

Tüm hasta karyolası modellerimiz de serumluk ve pil mevcut olup, bunlar için ayrıca bir ücret ödemeniz gerekmemektedir. Obezite hastaları gibi yüksek kilolu hastalarınızın yer değişimi ve nakil işlemlerinde gereken hasta taşıma lifti özellik ve fiyat bilgisine bu linkten ulaşabilirsiniz.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı kiralama ve satışı ise 200 adettir.

Hasta Yatağı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli

Bir zamanlar sadece sağlık kurumlarında kullanılan ve daha az üretilen hasta yatakları günümüzde geniş bir kullanım alanında tercih edilmektedir. Hasta yatağı kullanım oranlarının artması ile birlikte ön plana çıkan bazı sorunlar bulunmaktadır. Hasta yatağı modellerinin özellikleri çok farklı olduğu için tercih yapacak olan kullanıcıların bazı hususlara dikkat etmesi gerekmektedir. Motor sayısına göre değişkenlik gösteren modellerin özelliklerini yakından inceledikten sonra daha doğru kararlar verebilirsiniz. Seçim öncesi kullanım alanının belirlenmesi çok önemlidir. Ürün seçiminde önemli noktalardan bazıları şu şekildedir;

  • Kullanım alanı belirlenmelidir.
  • Üretimde kullanılan malzemeler incelenmelidir.
  • Fonksiyonlar ve kullanım özellikleri araştırılmalıdır.

Belirtilen noktalara dikkat ederek daha doğru seçimler yapmak mümkündür. Ayrıca müşterilerin seçim yaparken marka, model, fiyat gibi unsurlara dikkat etmesi faydalı olacaktır. Ürünlerin üretiminde kullanılan motor sayısı da ürün seçiminde önemli noktalar arasındadır. Motor sayısına göre fonksiyonların değişmesi ile farklı modeller ortaya çıkmaktadır. Bu konuda ürün seçimi yaparken firmalarla iletişime geçerek motor numaraları ve fonksiyonları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Hasta Yatağının Fonksiyonel Özellikleri

Herhangi bir ürünü satın almadan önce farklı modeller arasından seçim yapacak olan müşteriler için birçok önemli nokta bulunmaktadır. Her alanda olduğu gibi medikal hasta yatağı seçiminde de öncelikle fonksiyonları araştırılmalıdır. Model sayısının fazla olması ile tercih eden kullanıcılar için farklı alternatifler bulunmaktadır. Bu konuda öncelikle motor sayısına bakmak gerekir. Hasta yataklarının fonksiyonlarını değiştirmede en önemli faktör motor sayısıdır. Hastane kullanımından ev kullanımına kadar özel fonksiyonlarla son derece işlevsel olan ürünlerin değişen özelliklerinden haberdar olmak isteyen kullanıcılar için çeşitli alternatifler öne çıkıyor.

Hasta yataklarının işlevleri söz konusu olduğunda motor sayısı çok önemlidir. 2 motorlu ürünlerin sadece iki farklı parçası hareket ettirilebilir. Aynı zamanda kullanışlı fonksiyonu ile yatakta tedavi gören hasta rahat bir şekilde doğrulmaktadır. Böylece hem hastalar hem de yemek sırasında onlara yardım eden kişiler için önemli bir konfor avantajı elde edilir. Bir diğer geniş kullanım alanına hitap eden hasta yatağı kiralama modelleri ise 3 ve 4 motorlu medikal yataklardır. 2 motordan daha işlevsel ve güçlü olan modeller birçok alanda işlevsel olarak kullanılabilir. 3 ve 4 motorlu modelleri tercih edecek kullanıcıların dikkat etmesi gereken konulardan biri de ürünleri kullanacak hastaların kilolarıdır. 4 motorlu modeller, vücut ağırlığı fazla olan hastalar için daha fazla önerilir. Bu tür motorlu hasta yataklarında yatakların aşağı yukarı hareket ettirilebilmesi çok avantajlıdır.

 Hasta Yatağının Kullanım Alanları

Tıp alanında üretilen farklı ürünlerin çeşitli kullanımları vardır. Marka ve model alternatiflerinin oldukça geniş olduğu hasta yatakları alanında da kullanım alanı oldukça önemlidir. Seçimde önemli noktalardan biri kullanım alanıdır. Antik çağlardan beri farklı teknolojilerle hazırlanmış ürünleri doğru alanda kullanmak çok önemlidir. Hastane tipi modellerin üretiminde farklı aksesuar ve detaylara yer verilmektedir. Geçmişte sadece hastanelerde kullanılan tıbbi yataklar, günümüz teknolojisi ve sağlık imkanları sayesinde evlerde de kullanılabiliyor. Kullanılabilirlik, ev kullanımına uygun modellerin en önemli özellikleri arasında yer almaktadır. Ev tipine uygun modelleri tercih etmek isteyenler için farklı alternatifler bulunmaktadır. Evlerde farklı motor numaralarına sahip hasta karyolası alternatifleri kullanılabilir.

  
559 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın