Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Bayi Girişi
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Hasta Karyolası Çeşitleri

Hastane yatağı imalat, satış, kiralama, teslimat ve montaj işlemlerini tamamen kendi bünyesinde gerçekleştiren firmamız, aşağıda sıraladığımız hasta yatakları modellerini gelişen teknolojik imkanlarla daha da geliştirerek siz hasta ve yakınlarına daha kusursuz ürünler sunma çabası içindedir.

Tüm hasta karyolası modellerimiz de serumluk ve pil mevcut olup, bunlar için ayrıca bir ücret ödemeniz gerekmemektedir. Obezite hastaları gibi yüksek kilolu hastalarınızın yer değişimi ve nakil işlemlerinde gereken hasta taşıma lifti özellik ve fiyat bilgisine bu linkten ulaşabilirsiniz.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı kiralama ve satışı ise 200 adettir.

En Çok Tercih Edilen Hasta Yatağı Modelleri

Hasta yatağı alırken dikkat edilecek bazı kriterler bulunur. Bu kriterlerin başında gelen, kişiye uygunluktur. Hastanın fiziksel özellikleri ve geçirdiği rahatsızlıklar yatak seçiminde etkendir. Hastaların rahat edeceği yatakların başında motorlu yataklar gelir. Hasta yataklarını temel olarak iki ana gruba ayırmak mümkündür.

Hasta yatakları manuel çalışan yataklar ve motorlu hasta yatağı olmak üzere ikiye ayrılır. Motorlu hasta yatakları el kumandası ile rahat hareket edebilen pozisyon veren yataklardır. Hastanın bu sayede yardım almadan yatağı farklı açılara rahatlıkla getirmesi söz konusu olacaktır. El kumandası ile çalışan yataklar, hastanın yemek yeme ve televizyon izleme gibi faaliyetlerinde yardım almadan hareket etmesini sağlar. Yatakların kumanda yardımı ile ayak, baş ve sırt bölgeleri farklı açılara gelebilir.  

Kiralık Hasta Yatakları

Hasta yatağı kiralama sayesinde yataklar, uygun fiyatlarla temin edilebilir. Hasta yatağı kiralama son zamanlarda en çok tercih edilen seçeneklerdir. Bu sayede yatağın kısa süreliğine kullanım hakkı için satın alınmasına gerek olmayacaktır. Hasta yataklarındaki her özelliği kiralık modellerde de görmek söz konusudur. Kiralık hasta yataklarının yeni üretimden çıkmış olan yataklardan en ufak bir farkı bulunmaz.

Kiralık hasta yatakları da satın alınan yataklar gibi yeni ve temizliği yapılmış olan tasarımlardır. Hasta yataklarının kurumsal firmalardan temin edilmesi önem taşır. Kurumsal firmalar bu yatakların kurulum ve bakımını da yaparlar. Kiralık hasta yataklarının hijyen kurallarına uygun şekilde temizliği ile detaylı şekilde bakımları da yapılmış olur. Otomatik hasta yataklarını kiralık hasta yataklarında da görmek söz konusudur.

Uygun Fiyatlı Hasta Yatakları

Hasta yatağı fiyatları, yatağın modeline ve fonksiyonlarına göre değişim gösterir. Hasta yatakları, iki, üç ve dört motorlu olup, farklı fonksiyonları bulunur. Asansörlü hasta yatakları sayesinde yatağın yukarı kalkabilme özelliği söz konusudur. Hasta yataklarının kiralık ve ikinci el olması da yatakların uygun fiyatlı olmasının göstergesidir. Hasta yataklarında fiyat kadar kalite karşılaştırmasının yapılması da son derece önem taşır. Paslanmaz, dayanıklı hasta yataklarının tercih edilmesi önerilir.

Emek Sağlık Hasta Yatağı

Havalı Hasta Yatakları

İleri yaştaki hastalar için önerilen, havalı hasta yataklarıdır. Havalı hasta yatakları adı gibi hava veren ve bu sayede yatan hastayı ferahlatan yataklardır. Yatakların iç kısmından geçen borularda sürekli bir hava akımı bulunur. Bu sayede cilt yaraları gibi olumsuz durumların oluşumu engellenir. Havalı yatak modelleri uzun süre yatacak olan felçli hastalar için de önerilir. Güvenlik unsurlarının yer aldığı yatakların tercih edilmesi önerilir.

  
686 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın