Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Bayi Girişi
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Hasta Karyolası Çeşitleri

Hastane yatağı imalat, satış, kiralama, teslimat ve montaj işlemlerini tamamen kendi bünyesinde gerçekleştiren firmamız, aşağıda sıraladığımız hasta yatakları modellerini gelişen teknolojik imkanlarla daha da geliştirerek siz hasta ve yakınlarına daha kusursuz ürünler sunma çabası içindedir.

Tüm hasta karyolası modellerimiz de serumluk ve pil mevcut olup, bunlar için ayrıca bir ücret ödemeniz gerekmemektedir. Obezite hastaları gibi yüksek kilolu hastalarınızın yer değişimi ve nakil işlemlerinde gereken hasta taşıma lifti özellik ve fiyat bilgisine bu linkten ulaşabilirsiniz.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı kiralama ve satışı ise 200 adettir.

Hasta Yataklarında Güvenlik Aktivasyonu

Güvenlik aktivasyonu için “GO” düğmeli bütünleşmiş korkuluk kontrolleri vardır. Ayakların tasarımı, hastanın tüm dinlenme yüzeyinde %100 korunmasını sağlar. Hem taht düzlemi hem de yatak düzleminin TR/ATR açısının daha iyi görsel kontrolü için bütünleşmiş bir açı göstergesine sahiptirler.

Akciğer ventilasyonunu iyileştirmek ve konumlandırmayı kolaylaştırmak için sırtlığın 30º'de otomatik olarak durdurulması sağlanır. Güvenlik: Acil durum, pil arızası veya elektrik kesintisi durumunda uçağın hızla inmesini sağlayan çift kollu uçak acil bagaj boşaltma sistemi vardır. Bir engel algılandığında otomatik motor kapatmalı sıkışma önleme sistemi bulunur.

Hidrofor aktüatörlerinin arızalanması durumunda düşme önleme sistemi vardır. Çift LED güvenlik konumlandırma ışığı (minimum yüksekliği belirtmek için yeşil renk, minimum güvenlik yüksekliği aşıldığında kırmızı renk) vardır. Korkuluklu ve yüksekliği ayarlanabilir pediatrik hasta yatağı modelleri vardır.

Yataklarda Elektriksel Özellikler

Güç kaynağı: 230v-120V 50-60Hz, Maksimum tüketim: 1,6 A, 370 V, Koruma göstergesi: IPX4, Koruma sınıfı: Sınıf II, Boşalmaya karşı koruma derecesi: B Tipi

Teknik veri: Dış boyut 1800 x 940mm, Hasta yüzey boyutu: 1680 x 820 mm, Kaldırma yüksekliği: 410 ila 790 mm, Geri eğim: 70º, Ayak eğimi: 30º, Gövde düzlemi otoregresyonu 110 mm, Trendelenburg / antitrendelenburg: +-16º, Maksimum yatak yükü: 250Kg, Yatak ağırlığı aksesuarsız: 150 Kg

Üretilen tüm yataklar, tıbbi cihazlarla ilgili 2007/47/EEC direktifine uygundur. Aynı şekilde, tüm süreçler UNE-EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetimi Standardı ve UNE-EN ISO 14001:2004 Çevre Yönetimi Standardı ile UNE-EN ISO gerekliliklerine göre değerlendirilmiş ve sertifikalandırılır.

Elektrikli hasta yatağı modelleri

Kapsam: hastane yatakları ve sandalyeleri için tasarım, üretim, pazarlama ve teknik yardım yapılır. Bebeği hastanede vakit geçiren herhangi bir ebeveynin bildiği gibi, tüm beşikler eşit yapılır. Çoğu durumda, hastane beşikleri (pediatrik tıbbi beşik olarak da adlandırılır) çocuğunuzun evinde bulunanlardan önemli ölçüde farklıdır.

Bebekler için üretilen her yatak türü, kullanıldığı ortamda güvenle kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmıştır. Ve bir ebeveyn olarak, özellikle özel ihtiyaçları olan çocuğunuz evde bunlardan birini kullanıyorsa, bu beşikleri hastane içinde ve dışında nasıl doğru kullanacağınızı bilmeniz önemlidir.

Çocuğunuzun Hastanede Bakımı

Hastanede, pediatrik tıbbi beşikler, tıbbi cihazlara güvenen hastalar veya özel ihtiyaçları olan bebekler veya genellikle tıbbi personel tarafından sağlanan diğer sık bakım veya tedaviler için kolay erişim sağlar. Ev beşiklerinden farklı olarak, hastane veya tıbbi beşiklerde sabit veya hareketli baş ve ayak koruyucuları, çıkarılabilir ve takılabilir yan korkuluk bileşenleri ve beşiğe uyacak şekilde tasarlanmış bir şilte bulunur. Hastane hemşireleri ve diğer personel, bu beşikleri güvenli bir şekilde kullanmak için iyi eğitilmiştir.

Genellikle bebeklerin bir veya daha fazla gece hastanede kalması gerektiğinde ebeveynleri onlarla kalır. Hastanede kişiler hemşirelik personelinden size pediatrik tıbbi beşiklerin doğru kullanımını öğretmesini isteye bilir. Hemşireler diğer şeylerin yanı sıra, çocukları her iki durumda da hastane beşiği kullanan ebeveynlerin, beşiğin güvenli kullanımına aşina ve bu konuda rahat olmaları gerektiğini söyler.

Aynısı, eviniz için bir pediatrik tıbbi beşik satın aldığınızda da geçerlidir. Bu beşikler şu anda üreticiler tarafından temin edilebilmesine rağmen, yeni bir düzenleme ile bir doktorun bunları evde kullanım için reçete etmesi gerekir. Evde bakım için hasta yatağı kiralama hizmetlerine de başvurabilirsiniz.

  
666 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın