Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Bayi Girişi
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Hasta Karyolası Çeşitleri

Hastane yatağı imalat, satış, kiralama, teslimat ve montaj işlemlerini tamamen kendi bünyesinde gerçekleştiren firmamız, aşağıda sıraladığımız hasta yatakları modellerini gelişen teknolojik imkanlarla daha da geliştirerek siz hasta ve yakınlarına daha kusursuz ürünler sunma çabası içindedir.

Tüm hasta karyolası modellerimiz de serumluk ve pil mevcut olup, bunlar için ayrıca bir ücret ödemeniz gerekmemektedir. Obezite hastaları gibi yüksek kilolu hastalarınızın yer değişimi ve nakil işlemlerinde gereken hasta taşıma lifti özellik ve fiyat bilgisine bu linkten ulaşabilirsiniz.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı kiralama ve satışı ise 200 adettir.

Hasta Yatağı Özellikleri Nelerdir?

Sürekli yatakta olan felçli hastalar ve uzun süreli tedavi gören hastalar için özel olarak tasarlanıp üretilen yataklara hasta yatağı denir. Hasta yatağı sayesinde hastanın tedavi aşamasını tamamlaması veya hayatını çok rahat geçirmesi mümkündür. Birçok farklı yatak modeli bulunmaktadır. Her yatağın çeşitli özellikleri vardır. Tercih oranı bu özellikler doğrultusunda değişmektedir. Sürekli klasik yataklara yatmak zorunda kalan hastalarda bir süre sonra yatak yarası gibi sorunlar ortaya çıkar.

Aynı zamanda sırt ve bel ağrısı gibi problemlerin yaşanmasının nedeni yatağın rahat bir durumda olmamasından kaynaklanmaktadır. Bu rahatsızlığı ortadan kaldırırsanız oldukça etkili bir sonuçla karşılaşırsınız. Hastane yatağı belirli özelliklere sahip olmalıdır. Bu özelliklere sahip olmayan hasta yataklarından herhangi bir fayda sağlanması mümkün olmayacaktır. Hasta yataklarının hasta için en uygun özelliklerinin seçiminden faydalanılması gerekmektedir. Bu yataklarda hastane yatağı kiralamak da mümkündür.

Çeşitleri Nelerdir?

Hastane yataklarının birçok farklı modeli bulunmaktadır. Bu hastane yatağı modelleri doğrultusunda mevcut özellikler de farklılık göstermektedir. Uzun süreli kullanım isteyen bireyler hem en kaliteli yatakları hem de en özel hasta yataklarını tercih etmelidir. Bu hasta yataklarına sonradan bazı özellikler eklemek mümkündür. Özellikle son yıllarda hasta yataklarına uzaktan kumanda özelliği eklenmiştir. Bu sistemler sayesinde konforu maksimize eden bir durum ortaya çıkmıştır. Bu sistemlerin doğru kullanılabilmesi için özelliklere sahip olması gerekir.

Özellikler mevcut değilse, hiçbir avantaj dikkate alınmaz. Hasta karyolalarının elektrikli, motorlu, hastane tipi ve ev tipi hasta karyolaları gibi farklı modelleri bulunmaktadır. Farklı çeşitlerin doğru hastalarda doğru kullanılması çok önemlidir. Özellikle elektrikli ve motorlu hastane yatakları felçli kişiler için idealdir. Bu sayede felçli hastanın hareketliliğini yeniden kazanması mümkün olur. Havalı yatak modelleri hastalar tarafından en çok tercih edilen yatak modelidir.

Avantajları Nelerdir?

Bir hastane yatağı birçok farklı fayda sağlar. Bu avantajlar sadece hastaya değil bakıcıya da fayda sağlayacaktır. Uzun süre hastanede kalmak zorunda kalan veya ömür boyu felçli kalmak zorunda olan hastaların konforlu durumlarının göz önünde bulundurulması çok önemlidir. Hasta yataklarının biraz hareketlilik kazanmalarına yardımcı olmak için ön plana çıktığını görüyoruz. Hasta yatağı kiralama yöntemi ile de bu yataklara ulaşılabilmektedir. Hastalara göre hastane yatağının avantajları şu şekilde sıralanmaktadır;

  • Hasta yatağı, üstün konforlu bir ortam sağlaması açısından oldukça ciddi bir fayda ortamı sağlamaktadır.
  • Hastadaki sırt veya bel ağrılarının giderilmesinde faydalıdır. Yatak yarası gibi sorunların varlığında çok ciddi faydalar sağladığı bilinmektedir.
  • Hasta yatağı sayesinde hastanın temel hareketleri rahatça yapması mümkündür. Bu hareketler hem hasta hem de bakıcı için büyük bir avantajdır.
  • Uzaktan kumanda ile hastanın temel ihtiyaçlarının karşılanması mümkündür. Bu durumda hastanın hem fiziksel hem de psikolojik olarak daha iyi hissetmesini sağlar.

Hasta havalı yatak
  
505 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın