Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı satışı ise 200 adettir.
Ürünlerimizin tanıtım ve satışını yapan partner ve sponsor firmalara da teşekkür ediyoruz.
Sürekli yatan hastalar için mutlaka alınıp kullanılması gereken havalı yatak ürünlerimizi de Witra yatak firmasından tedarik ediyoruz.


...
Hasta Yatağı Fonksiyonları

Hasta yatağı satın alınırken en çok dikkat edilmesi gereken unsurlardan biri de hareketsiz veya hareketli fonksiyonlara sahip olup olmadığıdır. Hastanın durumu bu yatak seçiminde en önemli kriterlerden biridir. Eğer hasta kısa süreli olarak bakıyorsa bu durumda hasta yatağı da kiralanabilir. Zira uzun süre hasta yağına bağlı kalması gereken kişi veya hastaların satın alması daha uygun olur. Felçli hasta, genellikle hastane yatağına ihtiyaç duyan hastadır diyebiliriz. Kiralama genellikle ihtiyaç halinde tercih edilmekte olup, kullanım sonrasında yatak taşınabilmektedir.

Hastane yataklarında yapılması beklenen ve üretiminde her zaman dikkat edilmesi gerekir. Özellikle hareket kaybı olan hastalarda, engellilerde, yaşlılarda hem evde hem de kliniklerde kullanım oranı artmıştır. Hasta yatağının ideal boyutu ne olmalıdır? Birincisi, ideal sınıfa dahil edilebilmesi için yatakların performansının hastanın durumuna tam olarak uyması gerekir. Yüksek güvenlikli bir seçim yapılmalıdır. Bu durum da hasta ve hasta yakını da oldukça rahat ve kolay bir yaşam sürdürme imkanı bulabilir.

İki Motorlu Hasta Yatağı Modelleri

İki motorlu yani (Two Motion) dediğimiz hasta yatağı modelleri ve özellikleri; Hasta, baş ve ayakların kaldırılıp indirilmesini sağlayan 2 adet mekanizmalı ve motorlu hasta yatağına ihtiyaç duyar. Yatağın baş ve ayaklarının belirli yüksekliği vardır. Bu hasta yatağına belirli oranda güç veren elektrik motoruna veya mekanizmasına bağlı olarak manuel kontroller ve tuşlar ile kolaylıkla ayarlanabilmektedir.

İki mobil hastane yüz ila yüz elli kilogram ağırlığındaki bir hastayı kaldırabiliyor, bir yatak üretiliyor. İki mekanizması ve motorlu yatağı birbirinden ayıran en önemli unsurlar, başlık ve korkuluk yapımında kullanılan belirli malzemelerdir, bu malzemeler plastik, demir, alüminyum ve ahşap gibi malzemelerdir. Aynı zamanda bu malzemelerin kalitesine göre fiyatları doğrudan etkilediğini görebiliriz. Hasta yatağı modelleri 2 motorlu ve mekanizmalı yatak fonksiyonu evde bakımda da oldukça yaygın ve kullanımı kolay olarak bilinen ve kullanılan modellerden biridir.

Üç Motorlu Hasta Yatağı Modelleri

Üç mekanizmalı ve motorlu hasta yatağı içerir. Üç yönlü olması pek çok kolaylık sağlar. Üç etkili hastane yatağı, çift etkili hastane yatağının tüm işlevsel özelliklerine oldukça sahiptir. Hareketli çift kişilik yatağın değil, üç mekanizmalı hareketli yatağın işlevinin belirli bir parçası olan üçüncü ve en önemli özelliklerden biri, 3 hareketli yatağın genellikle aşağıya veya yukarıya hareket kabiliyetine sahip olmasıdır.

Motorlu hasta yatakları

Bir hastanın bakımına bakmak kolay gözükmesine rağmen, oldukça zor bir süreçtir. Bu durumda da hasta yataklarına düşen görev oldukça büyüktür. Mesela hareketlendirme, yönlendirme ve kilitleme fonksiyonu ve özelliği sayesinde güvenli bir şekilde sabitlenebilir. Hastane yatakları yatacak olan hastanın vücut oranına ve yapısına ayrıca da genel durumuna göre farklılık gösterebilir. Bu durumda hasta yatağı modelleri devreye girer ve farklı tiplerde satış piyasasına sunulur.

Bu sebeple hasta yatağı satın almak isteyen kişiler ilk olarak hastanın vücut yapısını ve hasta durumunu bilmek en doğrusudur. İhtiyacınız olan yatak tipi buna göre belirlenebilir. Birçok farklı Hasta yatağı modeli de günümüzde oldukça mevcuttur. Hasta yatağı kiralama fiyatları da bu duruma göre farklılık gösterir. Hastanın daha rahat ve konforlu bir yaşam sürdürebilmesi için hasta yatağı veya hastane yatağı kullanması gerekir. Böylece yaşam kalitesini iyileştirmiş olursunuz.

Gerekli ihtiyaçlarını da kolayca ve bir sorun yaşamadan halledilebilir. Bu nedenle bahsettiğimiz bu yataklar hastaların bakımında çok önemli bir yer tutmaktadır. Hasta yatakları fiyatları da alanında geniş bir hizmet sektörü sunmaktadır. Kişinin de kendi bütçesine uygun olarak birçok çeşit sunulabilir. Birçok hasta yatağı modelleri ve hasta yatağı fiyatları hakkında bilgi edinmek günümüzde oldukça kolaydır. Teknolojide bu süreçte insanlara oldukça fayda sağlayacaktır.
  
487 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın