Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı satışı ise 200 adettir.
Ürünlerimizin tanıtım ve satışını yapan partner ve sponsor firmalara da teşekkür ediyoruz.
Sürekli yatan hastalar için mutlaka alınıp kullanılması gereken havalı yatak ürünlerimizi de Witra yatak firmasından tedarik ediyoruz.


...
Ev Tipi ve Hastane Tipi Hasta Yatakları Birbirinden Ayıran Özellikler Neler?

Hasta yatağı tedavi süreçlerinde hastaya yardımcı olan tıbbi ürünlerdir. Yatağa uzun süre bağımlı kalacak ya da kısa süreli yatakta yatmak zorunda kalan hastalar için hasta yatakları ilk çare olarak akla gelir. Hasta yatakları farklı sağlık problemlerinden dolayı bireyi hastalığı esnasında rahat ettirmek için tasarlanır.

Böylece hastanın hem tedavisine destek olur hem de farklı sorunların çıkmasına engel olur. Bu nedenle hasta yatakları günümüzde özel olarak tasarıma sahip olan medikal ürünler olmuşlardır. Hasta yatakları hastanın daha temiz bir ortamda iyileşmesine yardımcı olur. Hastanın normal bir yatakta yatması iyileşme sürecinin kötüye gitmesine sebep olabilir. Hasta yatakları kişinin tedavisi için çok avantajlı işlevler ve fonksiyonlara sahiptir.

Ev Tipi Hasta Yataklarının Yararları Nelerdir?

Hasta yataklarında bulunan özel sağlık ekipmanları ile hasta istediği zaman rahat bir şekilde bu ekipmanları kullanabilir. Fakat normal yataklar da bu gibi sağlık ekipmanları bulunmaz. Çünkü normal baza yatakları sadece yatma amacı ile tasarlanır. Bu yüzden hasta yataklarının diğer en önemli yararlarından biri ise yüksekliğinin istenildiği gibi aşağı inip yukarı çıkartılabilir olmasıdır. Böylece hasta yataktan inmek istediği zaman kolay bir şekilde inebilir.

Fakat normal baza yataklarında bu durum söz konusu olamaz. Hasta yataklarında bulunan özel motor sistemleri sayesinde hastaları istedikleri pozisyona geçme imkanı bulur. Bu sistemlerle beraber uzun süre yatağa bağımlı olacak olan hastalar, yataktaki hava akımları sayesinde daha da rahat yatarlar. Hastada sırt yaraları ya da vücudun başka yerlerindeki yaralanmaların önüne geçilmiş olur. Ek olarak hasta hasta yataklarında bulunan korkuluklar sayesinde hastanın güvenliğinin tam sağlanmış olacaktır.

Ev Tipi Hasta Yatakları

Ev Tipi Hasta Yataklarının Özellikleri

Hasta yataklarının en önemli özelliklerinden birisi yatakta bulunan baş ve ayak kısımlarının istenildiği gibi hareket ettirebilir olmasıdır. Hatta bu kısımlar bazen hastanın daha da rahat etmesi için çıkartılabilir. Hasta yatakları kişilerin ağırlık problemlerini göre de tasarlandığı için yüksek kilolu hastalar için farklı tasarımla üretilir. Hasta yataklarının diğer özelliği de yatağın istenildiği pozisyona göre ayarlanmasıdır. Hasta istediği pozisyona kimseden yardım almadan yatakta bulunan özel kumanda ile kolayca geçebilir.

Hasta Yatakları Fiyatları

Hasta yatakları fiyatları yatağı kullanacak olan hastanın sağlık durumuna ve istedikleri özelliklere göre değişiklik gösterebilir. Ama hasta yataklarında en uygun olarak bilinen yatak baza şeklindeki hasta yataklarıdır. Bu yataklar normal bir yatağa benzer ve bu yüzden diğer yataklara göre daha da uygundur. Hasta yataklarında yüksek ücretli olarak bilinen yataklardır. Motorlu hasta yatakları 1 motorlu, 2 motorlu, 3 motorlu ve 4 motora kadar çıkabilir. Hasta yataklarında özelliklerine göre fiyat farklılığı olabiliyor. Fakat hastanıza uygun bir hasta yatağı almak istiyorsanız, hastanın mevcut durumu göz önünde bulundurmak gerekir. Burada önemli olan hastanın rahat etmesidir.

  
358 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın