Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Bayi Girişi
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı kiralama ve satışı ise 200 adettir.

Hasta Yatağı Avantajları Nelerdir

Hasta yatağının avantajları hastayı sağlığına kavuşana kadar en konforlu halde bakımını yapmaktır. Hastalar yatalak oldukları için ya da bir süre yatarak tedavi aldıkları için bulundukları konumdan sıkılabilirler. Durum böyle olunca birçok çeşitlilikle hastayı rahat ettirebilirsiniz. Aynı zamanda sadece hasta değil hastayı bakan kişilerin rahatlığı içinde konforlu yataklar seçilmelidir. Örneğin hasta bakıcı hastaya yemek yedirmek istediğinde hem hastayı insan gücüyle kaldırma ve ona sağılıklı bir pozisyon yaratmak zorunda kalacak oysa yatakların zaten böyle bir özelliği var ve bu özellikli yatağı tercih ettiğinde hem hasta hırpalanmamış olacak hem de hastayı bakan kişi yorulmamış olacaktır.

Hasta Yatağı Nerede Kullanılır

Hasta yatağı her alana uyarlanabilir özelliği ile evde ya da hastanede kullanılabilir. Müşterilerin tercihlerine göre her alana kurulum yapılabilir.

Hasta Yatağı Kullanımında Kullanılan Malzemeler

Hastalar yattıkları süre içinde zor zamanlar geçirir. Bu zor zamanlarını daha da zorlaştırmamak için yatağın kalitesi çok önemlidir. Hastalarda bir süre sonra hareketsizlikten kaynaklanan yatak yaraları çıkar hastaya acı verir yakınlarına da üzüntü verir bu gibi olaylara yer vermemek için ürünler seçilirken çok dikkat edilmelidir. Aynı zamanda yatağın kumaşı, sertliği, hava alıp alamaması bunların hepsinin malzeme ile ilgisi vardır.

Hasta Yatakları Nereden Alınmalı

Tüm ürünlerde olduğu gibi artık herkes her işi yapan pozisyonda oldu. Hasta yataklarında birçok firma satışta internet ortamında da satan var dükkânlarında satanlar da var. Hasta yatağı herhangi bir dekor ürünü değildir. Hastalarınızın yatacağı onların rahat ortamlarda iyileşmesi için yatakları bu işte profesyonel olmuş kişiler tarafından alınmalıdır. Aksi takdirde hasta yataklarında sorun yaşayabilirsiniz. Sorun yaşanması hem hastanızın sağlığı açısından hem de rahatı açısından ona rahatsızlık verecektir. Bu yataklar hasta yatağı kiralama hizmeti ile de alınabiliyor.

Obezite Hastalar İçin Yataklar Mevcut Mu?

Hasta yatakları sipariş edilirken ya da hazır satın alınırken kesinlikle hastanın kilosu dikkate alınmalıdır. Eğer hastanın kilosu dikkate alınmaz ise yatak motorlarında sıkıntı çıkabilir. Obezite hastalarına göre yatak mevcuttur. Müşteriler hastalarının kilolarını söyler bu kilolar göz önünde bulundurularak yataklar verilir. 

Hasta Düzeldikten Sonra Yatağı Ne Yapabilirim?

Hasta düzeldikten sonra çoğu hasta yakınları gibi mevcut yataklarınızı 2. el ürün olarak satışa sunabilirsiniz. Birçok kişi bu uygulamayı yapar.

Kaliteli Hasta Yatağı Nasıl Olur

Herkeste olduğu gibi hastaların en konforlu yatakta yatırmak tüm hasta yakınlarının ve hastanın hakkıdır. Kaliteli yatak dendiğinde akla ne gelmelidir. Hastanın ve hasta bakıcısının rahat ettiği yatak tipi kaliteli yataktır. Yatak tipleri ne kadar çok hareket ederse hasta ve hasta bakıcı o kadar rahat eder. Hasta yatakları genellikle hasta motorlarıyla ölçülür. Hasta yatakları 2 motorlu, 3 motorlu, 4 motorlu olarak ayrılır. Motor demek yatağın çok fonksiyonlu hale gelmesi demektir. Örneğin yatak havalı yataksa yani yatakta oksijen dolanımı varsa hasta için çok faydalı ve sağlıklıdır. Hasta bakıcı açısından iste konforludur. Çünkü hastanın yatak yaraları olmaz bu da sağlıklı bir bakım sürecini peşinde getirir.

Kaliteli hasta yatakları

Ortopedik Hasta Yatağı 

Her hasta iyileşen hastalar kadar şanslı olamayabilir. Bazı hastalar ömürlerinin sonuna kadar yatağa bağlı yaşar ya da felçli bir şekilde hayat sürdürür. Bu dönemde uzmanların önerisi şu şekildedir; hastalar uzun süre yatakta kaldıkları için zaman içinde kas sistemlerinde kemiklerde birçok sıkıntıyla karşılaşır. Bu sıkıntıları en aza indirebilmek için kullanılan en uygun yatak ortopedik yataktır. Süreci ömür sonuna kadar yatakta geçirecek hastalara en uygun yatak tipidir.

Ev Tipi Hasta Yatağı

Ev tipi hasta yataklarının tercih edilme sebebi hastanın artık tedavi sürecini evinde geçirecek olmasıdır. Bu sebeple evinizde en uygu alana yatağa kurmalısınız ayrıca yatak mutlaka tekerlekli olmalıdır hasta sürekli evde olacağı için zaman zaman yatağı değiştirmek hastanın psikolojisine de iyi gelecektir. Hasta ev tipi yataklarda kademeli yatak olması gerekir hasta eğer çok ağır değilse beslenmesini kendi yapıyorsa yatak oturulur pozisyona geldiğinde yatağında yemeğini rahat bir şekilde yemesi gerekir. Firmamızdan en uygun hasta yatağı modellerini temin edebilirsiniz.

  
861 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın