Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı satışı ise 200 adettir.
Ürünlerimizin tanıtım ve satışını yapan partner ve sponsor firmalara da teşekkür ediyoruz.
Sürekli yatan hastalar için mutlaka alınıp kullanılması gereken havalı yatak ürünlerimizi de Witra yatak firmasından tedarik ediyoruz.

Hasta Yatağı Alacağınız Zaman Bilmeniz Gerekenler

Hasta Yatağı Alacağınız Zaman Bilmeniz Gerekenler

Hasta olmak ve hastalık, günümüzde oldukça sık karşımıza çıkan iki kavramdır. İnsanlar bazı hastalıklara yakalandığında bu rahatsızlıkların atlatılmasının tek yolu bazen uzun bir dinleniş ya da operasyon geçirmektir. Uzun dinlenişler için en önemli unsur, rahat bir yatağa sahip olunmasıdır. Rahat bir yatak, hastanın daha iyi dinlenesi ve iyileşme koşullarının daha iyi olması anlamına gelmektedir. Bu nedenle günümüzde sağlık ve medikal sektörlerinde hasta yatakları büyük önem kazanmış, hasta yatağı kiralama dahi yapılmaya başlanmıştır. Ancak hasta yatağı alınmadan önce dikkat edilmesi gereken hususlar söz konusudur.

Yatağın Tam Elektrikli mi ya da Yarı Elektrikli mi Olacağına Karar Verilmelidir

Yatağın elektrikli olması hastanın ve hastalığın durumuna göre değişmektedir. Çok ağır hastalığı bulunmayan ve kendi kendine hareket edebilen hastalar için ta elektrikli yataklara çok fazla ihtiyaç duyulmamakta ve hatta rahatsızlığı hafif olan bir kişi normal bir yatakta dahi yatabilmektedir. Ancak ağır hastalığı bulunan ve devamlı olarak bakım gereken bir hasta için tam elektrikli ve yarı elektrikli hasta yatağı büyük önem taşır. Hastalar için en çok önerilen ve en yüksek performansa sahip olan tam elektrikli hasta yatağı hem hastaların daha rahat yatmasını hem de bakıcı olan hemşirelerin tetkikleri daha kolay yapmasını sağlamaktadır.

Tam elektrikli yataklar, ayakların, başın ve dizlerin ayarlanmasını sağlayıp hastayı daha iyi bir pozisyonda tutmaya yarar. Hasta yatağı fiyatları incelendiğinde en ekonomik olanı manuel hasta yatağı olurken fiyat performans açısından incelendiğinde en çok tercih edilen hasta yatakları da yarı elektrikli yataklar olmuştur.

Hastanın Hareket Alanını Kısıtlamamalıdır

Bazı yataklar, hastayı rahat ettirmekten çok bu dinleniş aşamasını hasta için işkenceye dönüştürmektedir. Bunun nedeni yatağın rahatsız olması, yatağın dar bir alan şeklinde imal edilmesi gibi birçok neden olabilmektedir. Hasta yataklarındaki en dikkat edilmesi gereken unsur hastanın rahatlığı olduğuna göre hasta yatağı seçiminde de hastanın rahat edebileceği bir yatak türü seçilmelidir. Hastanın hareket alanını darlaştırmamak ve hastanın rahat etmesini sağlamak için havalı yatak tercih edilebilir ve böylece hastanın beden uzuvlarının ağrısı da azaltılmış olunur. Hasta yatağı tercihinde bu hususlara dikkat edilmeli ve birinci öncelik olarak hastanın sağlığı dikkate alınmalıdır. https://www.hasta-yataklari.com/ adresinden hasta yatağı ürünlerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

 

  
735 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın