Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı satışı ise 200 adettir.
Ürünlerimizin tanıtım ve satışını yapan partner ve sponsor firmalara da teşekkür ediyoruz.
Sürekli yatan hastalar için mutlaka alınıp kullanılması gereken havalı yatak ürünlerimizi de Witra yatak firmasından tedarik ediyoruz.


...
En İyi Hasta Yatak Modelleri Hangileri

En İyi Hasta Yatak Modelleri Hangileri

Hastalık döneminde en temel ihtiyaçları arasında yer alan hasta yatakları en rahat ve en sağlıklı kullanımları sunmaktadır. Yaşlılık ya da bekleyen bir kaza sonucu ve yahut farklı hastalıklarda hastanede ve evde kullanılabilir yataklar konfor ve kolaylık sağlamaktadır. Hasta yatağı hasta bakımı konusunda yaşanan zorluklara büyük kolaylıklar getirirken hastaya da uzun zaman geçirdiği yatağında konfor sağlamaktadır. Yatak modelleri hastalık durumlarına göre uygun olarak seçilmektedir. Üretim aşamasında en kaliteli en sağlıklı malzemelerden yapılan yataklar en rahat kullanımlar için dizayn edilmektedir. Havalı yatak asansörlü yatak kumandalı yatak şişme yatak tuvaletli yatak modelleri ve daha fazlası hastalık durumuna uygun olarak kullanılabilmektedir.

Sağlıklı ve Rahat Kullanımlarda Hasta Yatakları

Hastanın hastanedeki tedavisi tamamlandıktan sonra evde de aynı konforla bakılmasını sağlamak amacı ile hasta yatakları alınmaktadır. Hasta yatağı fiyatları kullanılan yatağın özellikleri ile belirlenmektedir. Satış noktalarından bu konuda ve uygun yatak seçimi konusunda bilgi ve destek alınabilmektedir. Alınan yatağın kurulumu da yapıldıktan sonra kullanıma hazır hale gelmektedir. Yatakların kullanım süresi boyunda temiz düzenli tutulması sağlık bakımından gereklidir. Temizlenmesi kolay kumaşlardan yapılan yataklar bu anlamda da rahatlık sağlamaktadır. Düzenli aralıklarla kullanılan örtülerin değişimi ve mümkünse hastanın yataktan alınıp yatağın havalandırılması bakım noktasında önemlidir. Hastanın ve hasta yakınlarının sağlığının korunmasında da temizliğin etkisi büyük olacaktır.

Hasta Yataklarında Kiralama Özelliği

Geçici bir süre yatak kullanması gereken hastalar için tercih edilen hasta yatağı kiralama sistemi kolaylık sağlayan diğer bir konudur. Kırık çıkık gibi durumlarda hastasını rahat ettirmek isteyen hasta yakınları yatak kiralama seçeneğini tercih edebilmektedir. Hastalık süresi geçtikten sonra evde yer işgal etmemesi adına ve tasarruf sağlamak adına bu yöntem etkili olmaktadır. Kiralanan yataklar steril edildikten sonra kullanıma sunulmakta ve sağlığı tehdit eden etkenler ortadan kaldırılmaktadır. En sağlıklı en rahat en kolay hastalık dönemi geçirmek konusunda yatak seçimine dikkat edilmesi gerekmektedir. Bu noktada hasta yatağı satış birimleri teknik destek ve kullanım bilgisi yanı sıra fiyatta da yardımcı olmaktadır.

  
470 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın