Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı satışı ise 200 adettir.
Ürünlerimizin tanıtım ve satışını yapan partner ve sponsor firmalara da teşekkür ediyoruz.
Sürekli yatan hastalar için mutlaka alınıp kullanılması gereken havalı yatak ürünlerimizi de Witra yatak firmasından tedarik ediyoruz.


...
Hasta Yataklarının Temizliği Nasıl Yapılmalı?

Hasta Yataklarının Hijyenik ve Temiz Olması İçin Nelere Dikkat Edilmeli

Hasta yatağı temini kadar, hijyenik ve temiz kullanımı da son derece titizlik gerektirir. Hasta yatakları temininde dikkat edilecek hususların başında kişinin fiziksel yapısına uygun olması son derece önem taşımaktadır. Hasta yataklarının kişinin geçirdiği rahatsızlığa da uygun olarak seçilmesi gereklidir. Bu konuda dikkatli seçimlerin yapılması gerekecektir. Hasta yataklarının temiz olması yatan hastanın iyileşme sürecine de katkı sağlayacaktır. Aksi durumda hastaların iyileşmesi gecikecektir. Özellikle, ameliyattan yeni çıkmış olan hastaların hiçbir şekilde mikrop almamaları gerekir. Yatalak hastalarda da açılan yaraların olması halinde hasta karyolası ve yatağının temizliği son derece önem taşımaktadır.

Yaşlı ve Yatalak Hastaların Bakımı

Yaşlı ve yatalak hastaların bakımı son derece dikkat gerektiren konular arasındadır. Yaşlı hastalar için önerilen, havalı hasta yatağı modelleridir.  Havalı hasta yataklarının içlerinden geçen hava kanalları sayesinde sürekli bir hava akımı bulunmaktadır. Bu şekilde de yatan hastalarda yara açılımı söz konusu olmayacaktır. Hasta yatağı yapmanın da bazı incelikleri bulunmaktadır. Hasta yatağı yapan kişinin ellerini yıkamış olması ve hatta eldivenli olması son derece önem taşımaktadır. Havalandırılmış olan oda da camlar açıkken hasta yatağı yapılmalıdır. Yatak çarşaf kenarları yerlere doğru sarkmayacak şekilde yatak süngerinin içine kıvrılmış bir biçimde yapılır. Yatak çarşafının gergin olması da yaşlı hastaların incelen ciltleri için önem taşır. Bu sayede, cilt yaralarının açılmasının önüne geçilmiş olacaktır. Hastanıza mutlaka su artıma cihazı ile arıtılmış temiz su içirmenizi tavsiye ediyoruz.

Ekonomik Hasta Yatağı Seçenekleri

Hasta yatağı fiyatlar açısından sektörde farklı rakamlar yer almaktadır.  Her bütçeye uygun olan modellerin yer aldığı firmalar her zaman tercih sebebi olacaktır. Hasta yatağı kiralama her zaman için satın almaya nazaran tercih edilecek seçenekler arasındadır. Hasta yatağı kiralama hizmetini, kurumsal çalışan firmalardan almak gerekir. Kurumsal çalışan firmalar, her hasta sonrasında yatakların bakımını ve hijyenik temizliğini titizlikle yapacaktır. Ayrıca, hasta yataklarının kurulumunu da profesyonel çalışan firmalar yerinde yapacaktır. Teknik servis hizmetini de kurumsal çalışan firmalar yerinde yapacaktır. Hasta yataklarında motorlu çalışan modeller de yatan hastaya hareket konforu sunacaktır. Bu sayede yemek yeme ve kitap okumak için kumandayla yatağın hareketi son derece kolay olacaktır.

  
316 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın