Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı satışı ise 200 adettir.
Ürünlerimizin tanıtım ve satışını yapan partner ve sponsor firmalara da teşekkür ediyoruz.
Sürekli yatan hastalar için mutlaka alınıp kullanılması gereken havalı yatak ürünlerimizi de Witra yatak firmasından tedarik ediyoruz.


...
Hasta Yatağının Hasta Üzerindeki Olumlu Etkileri

Günümüzde hasta yatağı kullanımı her geçen gün artmaktadır. Burada yatan sebepler arasında; hastaların sağlıklı ve konforlu yatak seçme isteği yer almaktadır. Yataklarımız tamamen konforludur ve kullanışlıdır. İçerisinde dayanıklı malzemeler yer alıyor. Yükseklik ve ensel açıdan bakıldığı zaman hastanın boyuna ve kilosuna uyumludur. Yüksekliği 25 cm aralığında değişim gösteriyor. En az 2 motor gücüne sahip olup, motor her daim çalışmaktadır. Aşırı ses çıkarmadığı için hasta olan kişiyi asla rahatsız etmez. Yatağın serum asma kısmı bulunuyor. Havalı hasta yatağı almak isteyen kişiler, yatağın modellerini inceleyebilirler. Yatağın içerisindeki hava akımı, yatak içerisinde aktif bir şekilde dolaşım gösterir. Bu nedenle hastanın kas sistemi tamamen gevşer ve doğru bir şekilde nefes alıp vermeyi öğrenmiş olur. Doğru bir şekilde nefes alıp vermek, kan dolaşımının hızlanmasını sağlar. Buna bağlı olarak da kişi mevcut hastalığının ağrılarını sık aralıklar ile hissedemez.

Hasta Yatağı Nasıl Kullanılır?

Yatağın kullanımı oldukça kolaydır. Tek yapılması gerekilen pozisyon veren havalı yatak kısmının hava ile doldurulmasıdır. Yatağın havası olduktan sonra motor yardımı ile yatak çalıştırılır. Motor kısmı ısındığı zaman belirli aralıklar ile yatak dinlendirilmelidir. Beden üzerinde cilt yaralarının oluşmasına engel olur. Devamlı hareket eden yatak vücut içerisinde kan akışının normal bir seyirde izlemesini sağlar. Morarma ve kanama gibi üzücü bedensel yaralar oluşmaz. Kişi gün boyu, yatağında oturabilir ve uzanabilir. Yatağın kendisine ait bir kumandası vardır. Kumanda işlem kolaylığı sağlayarak, yatağın saniyeler içerisinde pozisyon almasını sağlar. Pozisyon veren havalı yatak modeli, hasta bireylere yardımcı oluyor.

Hasta Yatağı Nasıl Alınır?

Firmamız hasta yataklarını dayanıklı malzemelerden meydana getiriyor. Hasta yataklarının satışı yapılıyor. Dileyen kişiler, hasta yatağı kiralama seçeneğinden yararlanabilirler. Felçli olan bir hasta, yatağı ömür boyu kullanmak zorunda kalabilir. Bu nedenle de kişinin ihtiyacı daha uzun solukludur. Hasta yatağı fiyat konusunda bilgi sahibi olunur ise, daha sağlıklı bir alış veriş yapılır. Yatakların temizliği önemlidir ve gereklidir. İçerisinde bulunan şilte yıkanmalıdır ve dış yüzeyi silinmelidir. Silinirken hastanın sağlığına zarar vermeyen temizlik malzemeleri kullanılmalı ve iyi bir şekilde dezenfekte edilmelidir. Dezenfekte işlemlerinde yatak zarar görmez. Temizlik işlemi bittikten sonra, tekrardan yatağın şilteleri takılıp, kurulumu yapılabilir.

  
743 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın