Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı satışı ise 200 adettir.
Ürünlerimizin tanıtım ve satışını yapan partner ve sponsor firmalara da teşekkür ediyoruz.
Sürekli yatan hastalar için mutlaka alınıp kullanılması gereken havalı yatak ürünlerimizi de Witra yatak firmasından tedarik ediyoruz.


...
Hastalara Uygun Ortopedik Hasta Yatakları

Hastalara Uygun Ortopedik Hasta Yatakları

Günümüzde hasta yataklarının kullanımında artışlar meydana geliyor. Çünkü hasta olan bireylerin; rahat ve konforlu zaman geçirmeye ihtiyaçları var. Hasta yataklarımızın pratik özellikleri vardır. Havalı hasta yatağı ve kumandası sayesinde saniyeler içerisinde yatak pozisyon değiştirebilir. Baş ve ayak kısımları istenilen oranda kaldırılıp, indirilebiliyor. Yatak motor ve elektrik akımının etkileşimi sayesinde çalışıyor. Motor gün boyu çalışır fakat hastayı ve çevresinde bulunan insanları rahatsız etmez. Ayrıca yatağın içerisinde pil ile çalışan bir alanda yer alıyor. En ve boy oranlarına baktığımızda yaklaşık olarak eni 90 cm, boyu ise 190 cm, yatağı yerden yükseklik oranı 10 cm olarak tasarlanmıştır. Medikal olarak her yöne dönebilen tekerlekleri bulunuyor. Tekerler sayesinde yatağın konumu değiştirilebilir. Yatağın dört tarafında da serum asabilmek için askılık bölümleri yer alıyor. Hasta yatağı bu nedenle kullanışlıdır ve uzun ömürlüdür.

Ekonomik Hasta Yatakları

Hasta yataklarımız, yapım aşamasında kaliteli malzemeler kullanılarak yapılmıştır. Karyola tipi hasta yataklarımız, döküm malzemelerden değil tam tersine dayanıklı malzemeler kullanılarak yapılmıştır. Kolay bir şekilde sökülüp aynı zamanda da kolay bir şekilde takılabilen boruların içerisine sabitlenmiş başlık ve ayak kısımları yer alıyor. Büküm şeklindeki borudan korkuluklar, mandallı sistemin oluşturduğu özellik sayesinde açılıp kapanır özelliğe sahiptir. Hasta yatağının kumaşları dört parçalıdır ve şekil alabilir. Örtüsü ve serum askılığı yatağın alındığı sırada verilir. Pozisyon veren havalı yatak kullanım aşamasında kumandasının piline dikkat edilmelidir. İçerisinde bulunan pil paslanır ise kumandayı bozabilir. Bu nedenle de içerisinin kontrol edilmesinde fayda vardır.

Hasta Yatağına Ulaşma İmkânları

Firmamız tarafından hasta yatağı satışları yapılıyor. İhtiyaç doğrultusunda her birey hasta yataklarımızdan alabilir. Hasta yataklarımızın kullanışlı olması karşısında asla pişman olmayacaksınız. Yataklarımızın fiyatları değişen aralık tadır. Bu nedenle de hasta yatağı fiyat konusunda bilgi almak için araştırılma yapılmalıdır. Yatağı kısa bir zaman dilimi içerisinde kullanmak isteyen kişiler de olabilir. Bu durum hastalığa bağlı olarak da değişim gösterebiliyor. Hasta yatağı kiralama seçeneklerinden yararlanarak hastalarımıza yardımcı olabilirsiniz. Kişiye fiziksel ve biyolojik açıdan katkısı olan yataklarımız, hastaların daha hızlı bir şekilde iyileşebilmelerine yardımcı oluyor.

  
1312 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın