Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı satışı ise 200 adettir.
Ürünlerimizin tanıtım ve satışını yapan partner ve sponsor firmalara da teşekkür ediyoruz.
Sürekli yatan hastalar için mutlaka alınıp kullanılması gereken havalı yatak ürünlerimizi de Witra yatak firmasından tedarik ediyoruz.


...
Hasta Yatağı Model Seçenekleri Nedir?

Hastanın hayatını kolaylaştırmakla kalmadığı gibi belli başlı bir takım hareketlerini daha iyi bir şekilde kendi başına yapmasına destek olur. Örnek olarak gösterilecek olur ise hasta kendisini televizyon izler bir moda getirmek istiyor ise hastanın verdiği komuta göre hareket eden bir kumanda ile hasta kendi kendini dilediği pozisyona getirebilir. Bu da uzun vadede hasta bakıcının işlerini de kolaylaştırır. Sistemli çalışma prensibi sayesinde hastanın tedavisine yardımcı olur.

Özel Kurumlar, Hastanelerde En Çok İhtiyaç Duyulan Üründür

Hastaların daha hızlı bir şekilde iyileşmesine yardımcı olan bu yataklar çeşitli özel ve devlet hastanelerinde kullanıldığı gibi, bakım merkezleri gibi noktalarda da temin edilen yataklardır. Hastaya ve hasta bakıcıya her yönden artısı bulunur. Mevcut olan özellikleri sayesinde rahat bir yaşam sürdürülmesine yardımcı olmasından dolayı tedavi sürecinde de destek verir. Hasta, normal insanların yattığı yataklarda yattığı zaman sağa ve sola istediği gibi hareket edemez bu durumda hastanın vücudunun çeşitli yerlerinde yatak yaralarının oluşmasına neden olur. Yatak yaraları hem tedavisi hem de acısı oldukça zordur. Yatak yaralarının mucizevi özellikleri sayesinde yatak yarası oluşmayarak hastanın kan dolaşımının hızlanmasını sağlar. Kan dolaşımı olduğu zamanda bası yarası kesinlikle oluşmaz.

Pozisyon Veren Havalı Yatak Nedir?

Pozisyon veren havalı yatak çeşitleri en çok tercih edilen yatak türleri arasında yer alır. Adından da anlaşılacağı gibi hastanın dilediği gibi istediği her pozisyonda bulunmasını sağlar. Elektrik ile çalışan bir sistemdir. Yatağın altında bulunan sistemi ile hasta mevcut olan kumandaya hangi pozisyona dönmek istediğini kumanda ile ayarladığı zaman otomatik olarak o pozisyona döner. Hastanın her 2 saat içerisinde 1 sağa ya da sola dönmesi gerekir. Bu da insan gücüyle oldukça zordur. Pozisyon veren havalı yataklar sayesinde ayarladığınız zaman otomatik olarak döner. Kan basıncının hızlanmasında destek veren bu yatakları hastanız için temin edebilirsiniz.

Havalı Hasta Yatağı Nedir?

Havalı hasta yatağı, her hastanın kilosuna uyum sağlayan bir yatak çeşididir. Kendi aralarında boru tipi havalı hasta yatağı, baklava tipi havalı hasta yatağı olarak kendi içlerinde çeşitlerine ayrılır. Bu yataklardan sizler için en uygun olanını temin ederek dilerseniz firmamız üzerinden hasta yatağı kiralama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Yataklar her ekonomiye uygun fiyatlar belirlenerek sizler için satışa sunulur.  

Pozisyon Veren Hasta Yatağı Nedir?

Pozisyon veren hasta yatağı hastanın rahat bir şekilde hiç yorulmadan sağa sola dönmesini sağlar. Hastalar yatak yaralarının oluşmaması için her iki saatte bir mutlaka aynı konumdan farklı bir konuma geçmesi gerekir. Pozisyon veren hasta yatakları hastanın vücuduna eşit bir şekilde basınç uygulamasını sağlar. Basıncın eşit bir şekilde sağlanmasından dolayı herhangi kan akışı hızlanır böylelikle yatak yarası hasta üzerinde oluşmaz.

Hasta Yatakları Özellikleri Nelerdir?

Hasta yataklarının iyi yönden birçok özelliği bulunur. Hem hasta için hem de hasta bakıcı için birçok noktada her iki kişiye de büyük faydalar sağlar. Hasta yatakları özellikleri şu şekildedir;

Hasta yataklarının sahip olduğu tekerlekler sayesinde yatak dilediğiniz her yöne çevrilir. Hastanın görüş alanını ara sıra değiştirmekte hastanın psikolojisi için iyi bir durumdur. Hastanın normal yataklarda düşme tehlikesi her zaman için vardır. Bu tip hastalar için tamamen özel olarak üretilen yatakların korumalıkları vardır. Korumalıklar sayesinde herhangi bir düşme tehlikesi ile karşı karşıya kalmaz.

Hastanın vücut hatları yatak ile temas eder. Temas eden her nokta ayrı bir hava üfleyerek yaraları engeller hasta rahat bir şekilde yatar. Dilediği pozisyona rahat bir şekilde gelmesini sağlar. Isı derecesinin de tamamen sizlerin isteğine göre ayarlanabildiği yataklar mevcuttur. İster ılık, ister soğuk, ister sıcak bir şekilde yatağı ayarlayabilirsiniz.

Profesyonel Hasta Yatakları İçin Bizden Destek Alın

Firmamız üzerinden dilediğiniz yataklardan temin ederek hasta yatağı fiyat olarak da uygun olan ürünlerden alabilirsiniz. Yataklar konusunda bilgi almak için firmamız üzerinden destek alabilirsiniz. Hasta yatağının konforundan sevdiklerinizin yararlanmasını sağlayabilirsiniz.

  
757 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın