Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı satışı ise 200 adettir.
Ürünlerimizin tanıtım ve satışını yapan partner ve sponsor firmalara da teşekkür ediyoruz.
Sürekli yatan hastalar için mutlaka alınıp kullanılması gereken havalı yatak ürünlerimizi de Witra yatak firmasından tedarik ediyoruz.


...
Hasta Yatağı Modellerinin Her Bakımdan Üstün Özellikleri

Hasta yatağı olarak tasarlanan yataklar hem hastalık sürecinde olan hem de yaşlılık nedeniyle kendi kendine hareket etmekte zorlanan insanların kullanımı için özel olarak tasarlanmış olan yatak modelleridir. Bu yatakların üretimi konusunda firmamız her türlü olasılığı düşünmektedir. Tasarımlarımız içerisinde yer alan bu yatak modelleri farklı motor yapılarına sahiptir. Aynı zamanda bu yataklar içlerinde bulunan lazımlık özelliği sayesinde hastanın çok daha rahat etmesine olanak tanımaktadır. Hasta yatağı seçimi yapılırken mutlaka bu alanda uzman kişilerden destek alınmalıdır. Firmamız yatak çeşitlerini sunarken hastalığın ne olduğu ve hangi derecede olduğu gibi bilgilere de ihtiyaç duymaktadır. Bu tarz sorunlar karşısında müşterilerimiz bazen ne yapacaklarını bilemezler. Biz de bunu bildiğimizden hasta için en uygun yatağı vermeye özen gösteriyoruz.

Evde Hasta Odası Nasıl Hazırlanmalıdır?

Bir hasta için yatak odası hazırlanacak ise mutlaka birçok farklı detaya dikkat etmek gerekiyor. Her şeyden önemlisi bu hastanın hareket kabiliyeti durumuna dikkat etmek gerekiyor. Evde de profesyonel bakım için bir oda hazırlanacak da dikkat edilmesi gereken kriterler;

  • Hasta odasının mutlaka aydınlık olması gerekiyor.
  • Hasta odasında televizyon ya da ufak bir radyo bulunması hastanın zamanı daha iyi geçirmesi için önemlidir.
  • Hastalık süreci uzun sürecek ise yatacağı yatağın rahat olmasına özen gösterilmelidir.
  • Hasta yatağının havalı yatak olmasına mümkün olduğunca dikkat edilmelidir.

Bunların yanında uykunun düzenli olması için mutlaka yatağın yeterli yumuşaklıkta olmasına özen gösterilmelidir. Hasta yatakları bu aşamada son derece iyi işlevlere sahiptirler.

Profesyonel Hasta Yatağı Alabileceğiniz Yerler

Hasta yatağı temini günümüzde çok daha kolay bir hale gelmiştir. Bu süreçte hasta için en iyi koşulları sunan hasta yatakları firmamız tarafından temin ediliyor. Hasta yatakları fiyatları konusunda son derece uygun seçeneklerimiz bulunuyor. Kiralama ya da satın alma şartları için 7/24 firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Yataklarımız garantili yataklar olup ücretsiz servis ve montaj hizmetlerimiz de bulunuyor. Dilediğiniz zaman bu yatak modellerini bizlerden satın alabilir ve kiralama işlemlerini yaptırabilirsiniz.

  
652 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın