Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı satışı ise 200 adettir.
Ürünlerimizin tanıtım ve satışını yapan partner ve sponsor firmalara da teşekkür ediyoruz.
Sürekli yatan hastalar için mutlaka alınıp kullanılması gereken havalı yatak ürünlerimizi de Witra yatak firmasından tedarik ediyoruz.


...
Havalı Yatağa Çarşaf Serilir Mi?

Hasta Yatağı Nasıl Hazırlanır?

Hastaların tedavilerine katkı sağlayan hasta yataklarının hazırlanması için öncelikler ellerin hijyen ve temiz olmasını sağlamak için eller güzelce sabunlu su ile yıkanır hijyen sağlanır. Eldiven giyerek yatağın üzerine yatak çarşafı onun üzerine muşamba ve muşambanın üzerine de ikinci bir çarşaf ve nevresim yastık gibi hastanın ihtiyacı olan ürünler belirlenir. Muşambaların hastalara rahatsızlık vereceğini düşünüyorsanız bunun yerine alt bezi de serebilirsiniz. Ancak burada dikkat edilmesi gereken en önemli detay hasta yatağına sereceğiniz çarşafın ayak ile baş kısmına iyice gerdirilmesi gerekmektedir.

Hasta Yatağına Yatak çarşafı Nasıl Serilir?

Hasta yatağı çarşafını iyi oturtmazsanız kullanım sırasında hastaya birtakım olumsuzluklar yaratacaktır. Bunun için çarşafın yatağın baş ve ayak ucuna gerdirerek sermeniz lazımdır. Aksi takdirde hastanın vücuda yaralar oluşmasına neden olabilir. Çarşafı baş ve ayak ucuna üçgen yaparak hasta karyolasını altına sıkıştırmalısınız. Nevresimi ikiye katlayarak, ara çarşaf yerine muşambanın üzerine bunu serebilirsiniz. En son olarak da pikeleri nevresimin üzerine sererek, yatağı kullanıma hazır edebilirsiniz. Bu işlemleri yapmak için hastayı yatağından başka bir koltuğu ya da yatağa alıp yapmalısınız. Kullanmış olduğu nevresimleri temiz nevresimler ile değiştirirken hastanın tuvalet ihtiyacınız gidermelisiniz. Nevresimleri toplarken de mutlaka hızlı hareket etmeli ve mikropların etrafa dağılmaması için hemen yıkamaya atılmalıdır.

Evde baktığınız hastanınız çamaşırlarını ve çarşaflarını sağlıklı bireylerin elbise ve çarşafları ile yıkamamalısınız. Kirli çamaşır sepetlerinizin bile ayrı olması gerekmektedir. Hasta yatak fiyatları hakkında bilgi almak ya da hasta yatağı temin etmek için kurumsal firmamızı tercih edebilirsiniz. Hastanızı tedavi süresine uygun her türlü medikal ürünleri firmamız bünyesinden temin edebilirsiniz.

Havalı Hasta Yatakları

  
2369 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın