Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı satışı ise 200 adettir.
Ürünlerimizin tanıtım ve satışını yapan partner ve sponsor firmalara da teşekkür ediyoruz.
Sürekli yatan hastalar için mutlaka alınıp kullanılması gereken havalı yatak ürünlerimizi de Witra yatak firmasından tedarik ediyoruz.


...
Hasta Yatakları Kullanımında Önemli Faydalar

Normal şartlar göz önüne alındığı zaman koltuk, çekyat vb. yerler üzerinde istirahat edildiği sürede devam ettiği süre boyunca hastaların iyileşme süresinin daha da uzamasına ve hastanın vücudunun belirli kısımlarını aynı pozisyonda yatılmasından kaynaklı olarak terlemeler sonucu yaralar oluşmaktadır. Bu yaraların gün geçtikçe morluklara dönüşmesi zaman içerisinde olabilecek durumlar arasında ve bu durum sürekli olarak tekrar etmesi hasta açısından hoş olmayan bu durum psikolojik anlamda da hastaya olumsuz yönde etkiler. Tüm bu süreçler bir arada değerlendirildiği takdirde hasta yatağı kullanılması tedavi aşamasında doğru sonuçların alabilmesinde yardımcı olur.

Hasta Yatağının Hasta Yakınları Açısından Önemi

Hasta yatağı, kalite bakımından uzun süre kullanılması açısından önemlidir. Bunun haricinde hasta yatakları, hastanın kendi başına hareket edebilmesi şeklinde kolaylıklar sağlayabilir. Günlük,  ihtiyaçlarını giderebilecek donanımlara sahiptir. Bu durum aynı zamanda, hasta yakınlarının var olan işi günün azalmasında ve hastanın kişisel bakımı süreçlerinde daha fazla zaman ayırarak bu şekilde günlük rutin işlerin daha kolaylıkla halledilmesi hastanın kendini iyi hissedebilmesi gibi ve benzeri durumlar her açıdan çok büyük avantajları da beraberinde getirmektedir. Hasta yatakları, kaliteleri arasında sınıflandırılarak değişiklik gösterir. Her hastanın ihtiyacına uygun hasta yatağı tedarik edilebilir. En uygun hasta yatağı belirlenmesi aşamasında doktor bilgisine başvurulması gerekmektedir.

Hasta Karyolası

Hasta karyolası, kendi kategori sınıflandırılmasında birçok işlevselliği açısından hasta karyolası akla gelmektedir.  2, 3, 4 motora sahip hasta karyolaları yatakların hareket kapasitelerini göstermektedir. Bir hasta karyolasının motor sayısı ne kadar yüksek ise hasta yatağının daha fazla fonksiyonuna sahip olduğunu gösterir. Hasta karyolası satın almadan önce firmaların çok iyi bir şekilde araştırılması gerekiyor. Alanında en iyi hizmet veren, firmaların satış sonrası hizmet sürecinin de aynı kalitede hizmetini devam etmesi bu süre boyunca araştırılması gereken konular arasındadır.

Hasta Karyolası

Havalı Hasta Yatağı

Havalı hasta yatağı özellikle uzun süre boyunca yatakta istirahatı devam eden hastalar açısından havalı hasta yatakları kullanışlı olmaktadır. Havalı hasta yatakları, üretim aşamasına göre üretilen hastanın olumlu yönde kendini iyi hissetmesine yardımcı olur. 2 çeşit havalı hasta yatakları vardır. Havalı hasta yatakları, kişilerin kilo ölçümlerine göre en uygun hasta yatağın seçilmesi çok önemlidir. Havalı hasta yatak çeşitleri modellerinde örneğin 100 kilo üzerinde olan kişilerin, en uygun havalı hasta yatak çeşitleri arasında boru tipi havalı hasta yatağı gelmekte. Bu hasta yatağının yapısı sayesinde hastanın vücudunun içerisindeki kan akışı vücudun tamamını geçişini kolaylıkla sağlar. Yönünde hastaların bölgelerinde oluşan yaraların oluşmasına en hızlı seviyede tasarlanmış hasta yatak modelleri arasında yerini almaktadır.

Hasta Yatağının Kullanım Önemi

Hastanede, hasta yatağı kalite bakımından inceleyen hasta yatağının kullanım ömrünü göstermektedir. Hasta yatakları, hasta açısından önemi çok büyüktür. Uzun yıllardan beri aynı firmadan hizmet talep eden müşterilerin devamlılığı kanıtlamış durumdadır.

Firmamız, hasta yatak kullanım alanlarında en iyi hizmet ve firma müşterilerimizin güvenini her daim korumaktayız. Güven yoluyla, her daim varlığımızı sürdürdüğümüz bu yolda müşterilerimizin memnuniyeti bizler için her daim önemlidir. Bu memnuniyet sayesinde gün geçtikçe müşteri sayısı da artmaktadır. Aynı zamanda, hasta yatak firmasından alınan hizmetin sonraki süreçlerinde aynı şekilde devam etmesi bu durumun gerçekten çok önemli olduğunu da göstermektedir.

Hasta Yatak Hizmetinin Satış Sonrası Hizmetleri

Hasta yatak hizmeti, sadece hizmet öncesi değil hizmet sonrası da her daim yanınızdayız. Alanında en iyi çalışan ekip arkadaşlarımız ile her daim müşterilerimizin memnun etmemiz bizler için çok önemlidir. Aklınıza takılan herhangi bir sorun karşısında çözülemeyecek sorun yaşadığınız takdirde bizlerle sitemiz üzerinde bulunan irtibat numaraları ile iletişime geçebilirsiniz. Müşterilerimizin memnuniyeti bizler için her zaman ön plandadır.

Hasta Yatak Fiyatları

Alanında en iyi hizmet sürecini tamamlamış olan firmamız uzun yıllardan beri olarak hizmetini sürdürmektedir. Hasta yatağı fiyatları yatakların var olan fonksiyon sınıflandırılmasında kategorileri ayrılmasından dolayı fiyat farklılıkları ortaya çıkmaktadır. Bu süre zarfında, hasta yataklarının kalitesi ve hizmet anlayışıyla sürecinin devam etmesi gibi süreçler hasta yatak fiyatlarını doğru etkileyen faktörler arasında diyebiliriz.

  
237 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın