Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı satışı ise 200 adettir.
Ürünlerimizin tanıtım ve satışını yapan partner ve sponsor firmalara da teşekkür ediyoruz.
Sürekli yatan hastalar için mutlaka alınıp kullanılması gereken havalı yatak ürünlerimizi de Witra yatak firmasından tedarik ediyoruz.


...
Hastalarımıza Özel Hasta Yatakları

Hasta yataklarını felçli bireyler, bedensel engelli kişiler veya organ yetmezliği yaşayan bireyler uzun süreli hasta yataklarını kullanırken operasyon geçiren, doğum yapan ya da kaza geçiren bireyler kısa süreli olarak hasta yataklarını kullanabiliyor.

Hasta yataklarının önemi çok büyüktür. Hasta bireyler sağlıksız ve kendileri için oldukça zor olan bu yataklarda yatmak yerine hasta yataklarında yatarak birçok aktiviteyi gerçekleştirebiliyor. Oturarak yemek yiyebiliyor, istediği tarafını hareket ettirebiliyor veya daha az ağrı ile bu zorlu hastalık dönemini konforlu hasta yatağı modelleri ile atlatabiliyor.

Hasta Yataklarımız En İyisi

Firmamızın ürettiği çeşitli hasta yatakları birçok özelliğe sahiptir ve her bir özellik hastalarımıza rahatlık sağlar. Hasta yataklarımız her iki yanında da korkuluklar barındırır. Korkuluklar sayesinde hasta kişinin düşmesi önlenir ve bu desteklere tutunarak güç alabilirler. Hasta yataklarımız tekerlekli sisteme sahiptir ve bu sayede hastalarınızı istediğiniz yere kolaylıkla getirebilirsiniz.

Hasta yataklarımız tamamen ortopediktir. Bu sayede hastalarımız hiçbir şekilde ağrı çekmiyor çünkü ortopedik hasta yatakları hastanın vücut şekline göre şekil alıyor. Uzun müddet yataktan kalkamasalar da ağrı çekmiyorlar. Firmamızın ürettiği ayrıca havalı hasta yatağı da mevcuttur. Havalı hasta yataklarımız sayesinde hastalarımız hiçbir şekilde terlemiyor. Yatağın içerisinde hava delikleri olduğu için tenin hava almasını sağlıyor ve bu sayede hasta bireyler terleme sonucu kas tutulması, ağrı ve soğuk algınlığı gibi problemlere maruz kalmıyorlar.

Yataklarımız Her Karyolaya Uyumlu

Yataklarımız hasta karyolası dâhilinde satılıyor. Hasta karyolaları yatağın tutulmasını sağlıyor ve her biri ayrı kaliteli. Firmamız baza sistemli hasta karyolası da satıyor. Bu sayede hastalarınızın gerekli eşyalarını bazanın içerisine doldurabilirsiniz. Hasta karyolaları yatağın taşımış olduğu özelliklere göre değişiyor.

Firmamızın ürettiği hasta yatakları motorlu ve motorsuz olmak üzere iki grupta inceleniyor. Motorlu hasta yatakları çift motorlu, üç motorlu ve dört motorlu olarak inceleniyor. Çift motorlu hasta yatakları sayesinde hasta kişi baş ve sırt bölgesini hareket ettirirken üç motorlu hasta yatakları sayesinde hasta kişi baş, sırt ve ayak bölgesini hareket ettirebiliyor. Dört motorlu hasta yatakları ise genelde yoğun bakım ünitelerinde kullanılıyor. Motorlu hasta yatakları uzaktan kumanda ile komut ediliyor bu da hastaya ayrı bir kolaylık sağlıyor.
Hasta yatağı

Manüel Hasta Yatağı Kullanımı

Motorsuz hasta yatakları iki kademe şeklinde çalışıyor. Tek kademeli hasta yataklarında hasta kişi başını hareket ettirebilirken iki kademeli hasta yatakları sayesinde hasta kişi baş ve sırt bölgesini hareket ettirebiliyor. Motorsuz hasta yatakları yatağın yanında bulunan bir manuel kol ile çalışıyor. Motorsuz hasta yatakları daha çok geçici hastalar için kullanılıyor çünkü motorlu hasta yatakları daha konforlu.

Her İhtiyaca Yönelik Hasta Yatakları

Firmamızın ürettiği hasta yatakları isteğe göre lazımlık ve duş alma özellikli olabiliyor. Lazımlık bulunan hasta yataklarının orta kısmında tuvalet kabı bulunuyor ve hasta kişi ihtiyaç anında bu kaba tuvaletini yapıyor. Ardından hasta bakıcısı kolay bir şekilde temizliğini yapıp lazımlığı kapatıyor. Son derece pratik ve hijyenik olan lazımlık olan hasta yatakları kapalı kutu olduğu için yatağı kirletmeden temizliğini yapabilirsiniz.

Duş alma özelliği bulunan hasta yatakları sayesinde hasta kişi kalkmadan duşunu alabiliyor. Duş alma özelliği bulunan hasta yatağını pompası ile şişiriyorsunuz ve yatak küvet haline geliyor. Normalde iki üç kişi bir hastayı yıkamak için çabalarken bu tür yataklarda tek başınıza bile hastanızı yıkayabilirsiniz. Hastanızı yıkadıktan sonra tekrar yatağı eski haline geri getirebilirsiniz. Duş alma özelliği bulunan yataklar da tüm teçhizata sahiptir. Duş alma ve lazımlık bulunan hasta yataklarımız sayesinde hem hasta kişi daha az acı çekiyor hem de hasta bakıcıları daha az zahmet ile hastalarının bakımlarını gerçekleştirebiliyor.

Hasta Yatağı Fiyatları

Hasta yatağı fiyatları yatağın taşıdığı özelliklere göre değişiyor. Firmamız son derece uygun fiyatlarda hasta yatağı satışı yapıyor. Firmamızdan hasta yatağı satın alabileceğiniz gibi aynı zamanda hasta yatağı kiralama hizmetinden de faydalanabilirsiniz. Detaylı bilgi için firmamızı arayabilirsiniz.

  
776 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın