Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı satışı ise 200 adettir.
Ürünlerimizin tanıtım ve satışını yapan partner ve sponsor firmalara da teşekkür ediyoruz.
Sürekli yatan hastalar için mutlaka alınıp kullanılması gereken havalı yatak ürünlerimizi de Witra yatak firmasından tedarik ediyoruz.

Hasta Yatağı Kiralama Fiyatları İstanbul

Hasta Yatağı İstanbul

Çeşitli hastalıklar uzun süreli ve hareketsiz bir biçimde hastaların yatağa bağlı kalmalarına sebep olur. Bu hastalıkların tedavi süreçleri oldukça zorludur. Hastanın sürekli ve hareketsiz bir biçimde yatıyor olmaları, uygulanacak tedavilerin uygulanışı sırasında birçok sorunun ortaya çıkmasına neden olur. Aynı zamanda hastaların hareketsizliğinden kaynaklı olarak yaşadıkları konfor ve başkaca sağlık sorunlarının ortaya çıkmasına neden olur. Hastanın temel yaşam ihtiyaçlarını karşılarken de çeşitli sorunlarla karşılaşması durumu ortaya çıkar. Bu sorunlara özel olarak üretilen Hasta yatağı İstanbul şehrinde yoğun şekilde ihtiyaç duyulan bir medikal ürün olmasına neden olur.

Hasta Karyolası Nasıl Seçilmelidir?

Hasta yatağı İstanbul ilinde ihtiyaca özel olarak üretilmiş örneklerle tüketiciye ulaştırılır. Hastanelerde ve yanı sıra evlerde yatakta bakıma ihtiyaç duyan hastalar için tasarlanmış olan hasta karyolaları, sahip olduğu özellikler sayesinde, tedavi sürecinin desteklenmesini ve hastanın konforunun sağlanmasını hedefler. Hareketsiz durumda olan hastaların, belirli ölçülerde hareket edebilmelerini de sağlayan hasta karyolaları, yatağa bağımlı hastalıkların tedavilerinde vazgeçilmez ürünler olarak öne çıkar.

Hasta yatağı İstanbul şehrinde oluşan ihtiyaca yönelik olarak üretim kapasitesine sahiptir. Hastalıkların durumuna göre oluşan farklı ihtiyaçlar, hasta karyolalarının buna paralel bir şekilde üretilmesine neden olur. Farklı özelliklere sahip olan hasta yatakları, uzun süreli yatağa bağımlılık oluşturan hastalıkların tedavi süreçlerine yanıt verebilecek kapasitelere sahiptir. Bu neden hastalığın türüne göre hasta karyolası özelliklerine dikkat etmek gereklidir. Hasta yatakları hareket yan tutma kolları, hareketli ve uzaktan kontrol edilebilir farklı kademelerde ki hareket aksamı, sıvı geçirmez yatak, havalı yatak, yükseklik ayarı gibi özelliklerin bulunup bulunmadığına dikkat etmek gereklidir.

Hasta Yatağı Kiralama İstanbul

Tüm bu özelliklerin, hem tedavi sürecinde hastayla birlikte hasta bakıcının ihtiyaç duyduğu ve hem de doğrudan hastanın hareketsiz geçen yaşamında ihtiyaç duyabileceği herşeye yanıt verip vermediği dikkatle incelenmelidir. Hasta yataklarının üretim amacı medikaldir. Yani doğrudan tedavi sürecini destekleyen, ilaçların oluşturduğu etkiler gibi etkiler oluşturan bir medikal üründür. Bu sebeple sahip olması gereken özellikler vardır. Bununla birlikte hastalıkların çeşitlerine göre ihtiyaç duyulan özellikler değişkenlik gösterir. Dolayısıyla hastalığın türüne göre hasta karyolası seçimi yapılmalıdır.

Hasta Yatağı Kiralama Fiyatları İstanbul

Hasta yatağı İstanbul şehrinde ihtiyaç duyulan yoğunluğa yanıt verebilecek ölçüde bir üretim kapasitesine sahiptir. Ancak doğru seçim yapabilmek için, uzmanların görüşlerine başvurulmalıdır. Hastane ve evler için tam özellikli ve farklı özelliklere sahip hasta yatağı üretimleri mevcuttur. Tam bir medikal ürün olarak tasarlanan bu ürünler, tedavi süreçlerinin desteklenmesi, hastalığın iyileştirilmesi, hasta bakıcının tedavi aşamalarında kullanacağı yan aparatları rahat bir şekilde kullanabilmesi ve hastanın konforunun en üst düzeyde sağlanması bu ürünlerin olmazsa olmaz kriterleri arasında yer alır. Hasta karyolalarının seçimleri, hastalığın türüne göre doktorların önereceği özelliklere sahip olmalıdır. Seçim aşamasında bu nedenle uzmanların ve doktorların görüşlerinin alınması en sağlıklı davranış olacaktır.

  
882 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın