Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı satışı ise 200 adettir.
Ürünlerimizin tanıtım ve satışını yapan partner ve sponsor firmalara da teşekkür ediyoruz.
Sürekli yatan hastalar için mutlaka alınıp kullanılması gereken havalı yatak ürünlerimizi de Witra yatak firmasından tedarik ediyoruz.


...
Ev Tipi Ahşap Hasta Karyolası

Hasta yatağı ev tipi ve hastane tipi olmak üzere iki modeli bulunan bir ürün çeşididir. Hastane tipi hasta yatakları genellikle hastanelerde kullanılan demirden üretilen ve yan korkuluk, başlığa sahip bir üründür. Ev tipi hasta yatağı ise ahşaptan üretilen ve ahşap başlığı bulunan bir üründür.  Hasta yatağından çok normal bir mobilyaya benzemektedir. Ahşap hasta yatağı evde kullanıma oldukça müsaittir. Hasta yatağında tedavi görmek istemeyen hastalar ahşap yataklar sayesinde normal bir yatakta tedavi görüyormuş gibi hisseder. Ev tipi yataklarda elektrikle çalışmaktadır ve hareket etmektedir. Ev tipi ahşap hasta karyolasının iki motorlu modeli bulunmaktadır. Dual motoru sayesinde yatağın baş ve ayak kısmı hareket etmektedir.

Ahşap hasta karyolası ahşap başlığa ve alüminyum yan korkuluğa sahiptir. 6000 newton gücünde dual motoru bulunur ve bu dual motor oldukça kalitelidir. Ev tipi ahşap hasta yatağı siparişi aynı gün içinde eve kadar getirilerek ücretsiz bir şekilde kurulum ve teslimat yapılmaktadır. Emek sağlık olarak Ev tipi hasta karyolası satışını sadece İstanbul iline yapmaktayız.  Ahşap hasta yatağının kurulumunun zor olmasından ötürü şehir dışına satışımız olmamaktadır. Diğer illerden ahşap yatak almak isterseniz o illerdeki bayilerimizi tercih edebilirsiniz. İki yıl garantili olarak ahşap hasta yatağı hizmete sunulmaktadır. Ev tipi hasta karyolasının yanı sıra dört parçalı hasta yatağı ve serum askılığı da ücretsiz olarak verilmektedir.
Hasta yatağı

  
772 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın