Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı satışı ise 200 adettir.
Ürünlerimizin tanıtım ve satışını yapan partner ve sponsor firmalara da teşekkür ediyoruz.
Sürekli yatan hastalar için mutlaka alınıp kullanılması gereken havalı yatak ürünlerimizi de Witra yatak firmasından tedarik ediyoruz.


...
Hasta Yatağı Kullanım Alanları

Hasta yataklarının kullanım alanları oldukça fazladır. Evlerde, hastanelerde, huzurevlerinde, bakımevlerinde vb yerlerde hasta yatağı kullanılmaktadır. Hasta karyolası özel bir üründür. Normal yataklar sabit bir şekilde hareketsiz dururken hasta yatakları hareket edebilmektedir. Hasta yatakları sabit bir şekilde durabileceği gibi tekerleklere sahip olduğu için aynı zamanda istediği yere de taşınabilmektedir. Normal yataklarda tekerlek bulunmazken hasta yataklarında 100 mm çapında çapraz kilit sistemine sahip dört adet tekerlek bulunmaktadır. Bu tekerlekler sayesinde hasta yatakları her yerde kullanıma müsaittir. Evde kullanılan bir hasta yatağı tekerlek sayesinde evin her köşesine taşınabilmektedir. Hasta yataklarında aynı zamanda yan korkuluk, başlık gibi özel parçalarda bulunmaktadır.

Yan korkuluk hastanın güvenliğini sağlayan bir parçadır. Yan korkuluk yatağın her iki kısmında bulunan ve yerden yüksekliği 45 santimetre olan bir parçadır. Demir, alüminyum ya da plastikten yapılan parçaları bulunmaktadır. Yan korkuluklar baş kısmında bulunan mandalı sayesinde kolayca indirilip kaldırılabilmektedir. Başlık ise hastanın yatış sırasında rahatı için kullanılan bir parçadır. Başlığında ahşap, demir ya da plastik modelleri bulunmaktadır.  Başlıkta kolayca yerinden sökülüp takılabilmektedir. Yan korkuluk ve başlık antibakteriyel özelliğe sahip olup, kolayca temizlenebilir ve silinebilmektedir. Hasta karyolası tüm bu parçaları sayesinde özel bir yatak çeşidi olmuştur. Bu nedenden ötürü birçok yerde kullanabilmektedir.

Hasta yatakları ayrıca motora sahiptir ve bu motor elektrik sayesinde çalışarak hasta yatağının hareket etmesini sağlamaktadır. Yatağa bağımlı bir hasta için hasta yatağı kullanımı oldukça önem arz etmektedir. Evlerde kullanıma uygun olan hasta yatakları bu nedenden dolayı son yıllarda oldukça tercih edilen bir ürün olmuştur. Hastaneler ve diğer sağlık merkezleri de yatak olarak hasta yataklarını tercih etmiştir.
Hasta yatağı

  
778 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın