Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı satışı ise 200 adettir.
Ürünlerimizin tanıtım ve satışını yapan partner ve sponsor firmalara da teşekkür ediyoruz.
Sürekli yatan hastalar için mutlaka alınıp kullanılması gereken havalı yatak ürünlerimizi de Witra yatak firmasından tedarik ediyoruz.

Emek Sağlığın Sağlık Sektöründeki Rolü

Emek sağlık firması sağlık sektöründe birçok alanda hizmet vermektedir.  Emek sağlığın hizmet verdiği alanlar hasta yatağı, havalı yatak, hasta yemek masası, hasta yatağı şiltesi ve diğer medikal ürünlerin satışıdır. Emek sağlık firması sağlık sektöründe yaklaşık olarak yirmi senedir hizmet vermektedir. Genellikle felçli ve yatalak hastaların ihtiyaçları için satılan ürünlerin hizmetini vermektedir.  Hasta yatağı, havalı yatak, hasta yemek masası ve hasta yatağı şiltesi felçli ve yatalak hastaların kullandığı ürünlerdir. Sağlık sektöründe bu ürün çeşitleri oldukça önemlidir ve bu tarz hastaların iyileşme sürecine katkıları oldukça büyüktür. Felçli ve yatalak hastaların bahsedilen bu ürün çeşitlerini kullanması hem sağlıkları için hem de konforları için önemlidir.

Hasta yatağı elektrikle çalışan ve hareket edebilen özel bir yatak çeşididir. Hareket özelliğini yatakta bulunan motor sayesinde yapmaktadır. İki motorlu, üç motorlu ve dört motorlu gibi modelleri bulunur.  Emek sağlık bu ürünün imalatçısıdır. Havalı hastanın vücuduna masaj ve rahatlama hissi veren hasta yatakları gibi elektrikle çalışan ve motoru bulunan hastanın vücudundaki yara oluşumunu ve terlemeyi önleyen şişme bir yataktır. Baklava tipi, boru tipi ve pozisyon gibi modelleri bulunur. Hasta yemek masası ise hastanın yemek ihtiyacını gidermesinde yardımcı olmaktadır. Hasta yatağıyla uyumlu bir üründür. Hasta yatağı şiltesi hastanın ortopedik bir yatakta daha rahat ve sağlıklı bir şekilde yatmasına neden olur. Dört parçalı hasta yatağı şiltesi, visco hasta yatağı şiltesi, lazer kesim hasta yatağı şiltesi ve antibakteriyel hasta yatağı şiltesi gibi çeşitleri bulunur. Tüm bu ürünleri uygun fiyatlarla ve kaliteli hizmet anlayışla Emek sağlık firmasından temin edebilirsiniz.
Hasta yatağı

  
974 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın