Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Bayi Girişi
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı kiralama ve satışı ise 200 adettir.

Hasta Karyolası Modelleri

Hasta karyolası çeşitleri ev tipi ve hastane tipi olmak üzere ikiye ayrılır. Hastane tipi hasta yatağı iki motorlu, üç motorlu ve dört motorludur. Ev tipi hasta yatakları ise iki motorlu ahşap hasta karyolasıdır. Hem hastane tipi hem de ev tipi modeller evlerde kullanıma müsaittir. İki motorlu hasta yatakları dual motoruyla birlikte baş ve ayak kısmını hareket ettirir. 100 Kiloya kadar taşıma kapasitesine sahiptir. Ev tipi hasta yataklarının üretilmesinin sebebi evlerde kullanıma oldukça uygun olmasıdır. Ahşap başlığı bulunan ev tipi hasta yatakları hastanızın kendisini psikolojik açıdan daha iyi hissetmesine yardımcı olacaktır. Genellikle hasta yataklarında yatmak istemeyen hastalar için ev tipi ahşap hasta karyolası modellerini önermekteyiz. Ev tipi hasta yatağı da dual motora sahiptir. Baş ve ayak kısmını hareket ettirir.

Üç motorlu ve dört motorlu modellerin ise sadece hastane tipi modeli bulunur. Bu modellerin ve iki motorlu hastane tipi modelinin yan korkulukları plastik, demir ya da alüminyumdan yapılırken başlıkları ise plastik ya da demirden olabilir. Üç motorlu modelimi 150 kiloya kadar dört motorlu modelimiz ise 200 kiloya kadar taşıma kapasitesine sahiptir. Üç motorlu hasta yatağı modelimiz de asansör hareketi olurken dört motorlu modelimizde trendelenburg yani eğim hareketi bulunur. Emek sağlık olarak tüm bu hasta karyolası modellerinin üretimini ve satışını yapmaktayız. Ev tipi ve hastane tipi hasta yataklarını firmamızdan uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz.
Hasta yatağı

  
1038 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın