Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı satışı ise 200 adettir.
Ürünlerimizin tanıtım ve satışını yapan partner ve sponsor firmalara da teşekkür ediyoruz.
Sürekli yatan hastalar için mutlaka alınıp kullanılması gereken havalı yatak ürünlerimizi de Witra yatak firmasından tedarik ediyoruz.


...
İkinci El Hasta Yataklarının Hastaya Zararı

Hasta yatağı modellerinde ikinci el hasta yataklarının kullanımı oldukça tehlikelidir. İkinci el hasta yatakları hastanın iyileşme sürecini geciktirerek aynı zamanda hastanın bulaşıcı hastalık kapmasına yol açabilmektedir. İkinci el hasta karyolası normal yataklara oranla daha tehlikeli ve sağlıksızdır. Daha önce bu yatağı kullanan hastada bulaşıcı hastalık, mantar gibi hastalıklar olabilir. Hastanıza siz kullanılmış bir hasta karyolası satın alırsanız hastanız bulaşıcı hastalıklara, mantar gibi hastalıklara karşı güvende olmayabilir. Bu nedenle hastanızın güvenliği için sıfır yani kullanılmamış yatakların satın alımını yapmanızı öneririz. Hastanızın iyileşme süreci ikinci el hasta yataklarında oldukça gecikmektedir.  Hastanızın sağlığı için sıfır yani kullanılmamış yatakları satın almak daha mantıklı olacaktır.

İkinci el hasta yatakları sadece satın alma olarak değil kiralık olarak hizmetinize sunulur. İkinci en modellerin çoğu genellikle kiralık modellerde kullanılır. Birkaç ay kullanılacak olmasından ötürü vatandaşlarımız fazla fiyat vermemek için kiralık için ikinci el modelleri tercih eder. Firma olarak kiralık hasta yataklarını da sıfır olarak hizmetinize sunarız. Birkaç at boyunca hasta yatağı kullanacak hastanız ikinci el hasta yatağı kullanır ise iyileşme süreci daha uzun olacaktır. Bu nedenle birkaç ay yatacak hastanız daha uzun süre yatmak durumunda kalacaktır. Bu hem hastanız hem de sizin bütçeniz daha kötü olacaktır. Hiç kullanılmamış hasta yatağı kiralayan bir hasta ise bir ya da iki ayda eski haline dönecektir. Bu nedenle hastanızın sağlığı bir iyileşme süreci geçirmesini istiyorsanız ikinci el hasta yataklarını kullanmamanızı öneririz.
İkinci el hasta yatağı

  
758 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın