Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı satışı ise 200 adettir.
Ürünlerimizin tanıtım ve satışını yapan partner ve sponsor firmalara da teşekkür ediyoruz.
Sürekli yatan hastalar için mutlaka alınıp kullanılması gereken havalı yatak ürünlerimizi de Witra yatak firmasından tedarik ediyoruz.


...
Hastane Yatağı

Hastane yatağı hareket etme özelliğine sahip olan ve oldukça kullanışı olan bir yatak çeşididir. Bu yataklar hasta yatağı adını da almaktadır. Hastane yataklarının en önemli özellikleri hareket etme özelliğidir. Bu özelliği sayesinde hastanın yatak üzerinde daha rahat bir tedavi süreci geçirmesine yardımcı olur. Hastane yatakları sadece hastanelerde değil aynı zamanda evlerde, huzurevlerinde vb yerlerde de kullanılan bir yatak çeşididir. Hastalar için özel üretilen bu yatak çeşidi normal yataklara göre oldukça farklıdır. Hastanın daha sağlıklı ve daha iyi bir dinlenme süreci geçirmesinde yardımcı olur. Hastane yatakları birbirinden farklı çeşitleriyle vatandaşlarımızın hizmetine sunulmaktadır. Hastane karyolasının üretim vb süreci özel bir süreçtir.

Hastan yatakları sadece hasta için değil onunla ilgilenen bakıcısı da içinde oldukça kolaylaştırıcı bir yatak çeşididir. Hareket özelliğine sahip olduğundan ötürü hastayla ilgilenen kişi hastanın bakımını daha kolay bir şekilde yapmaktadır. Firmamız bu yatakların satışını toptan ve perakende olarak yapmaktadır. Hastane karyolası oldukça kaliteli olduğu bozulmalara karşı daha korumalıdır. Yatalak ya da felçli hastanız var ise hastane yatağı modellerini tercih edebilirsiniz. Özellikle bu yatakların sırt ve ayak kısmı hareket ettiği için hasta bu yatak üzerinde oldukça sağlıklı bir tedavi süreci geçirir. Hasta ayrıca temel ihtiyaçlarını daha rahat bir şekilde giderir. Hastane yataklarını ayrıca ihtiyaçlarınız doğrultusunda iki ay, üç ay ya da fazla olmak üzere kiralayabilirsiniz.

 Hasta yatağı

  
947 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın