Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı satışı ise 200 adettir.
Ürünlerimizin tanıtım ve satışını yapan partner firmamız Emek Sağlık firmasına da teşekkür ediyoruz.
Sürekli yatan hastalar için mutlaka alınıp kullanılması gereken havalı yatak ürünlerimizi de Witra yatak firmasından tedarik ediyoruz.

İç ve Dış Pazara Hasta Yatağı Satışı

Emek sağlık olarak hem iç pazarda hem dış pazarda hasta yatağı sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Emek sağlık firmamız 2005 yılından bu yana Türkiye’nin en büyük hasta yatağı imalat firmasıdır. Firmamız Türkiye’de ve dünyada birçok ülkede faaliyet gösterir. Türkiye’den diğer ülkelere satış hizmeti veren tek firma bizim firmamızdır. Bu nedenle firmamız hasta yatağı sektöründe oldukça bilinen bir firmadır. Emek sağlık olarak hem toptan hem de perakende olarak hizmet veririz. Dış pazara genellikle toptan olarak hizmet verirken iç pazara hem toptan hem de perakende olarak hizmet veririz. Firma olarak siparişleriniz hızlı bir şekilde yerine getiririz.

Sadece hasta yatağı değil aynı zamanda havalı yatak ve yemek masası satışımız da bulunur. Dış pazara yemek masası ve hasta yatağı ürünlerini set halinde oldukça fazla satmaktayız. Havalı yatak ürünümüzü genellikle perakende olarak hizmete sunarız. İç pazarda perakende olarak vatandaşlarımıza oldukça sık hizmet vermekteyiz.  Medikal firmalarına ve sağlık kuruluşlarına ise genellikle toptan olarak hizmet veririz. Perakende hizmetinde İstanbul içine aynı gün içinde ücretsiz kurulum ve teslimat yapmaktayız. Diğer iller için ise aynı gün içinde kargoya verip birkaç gün içine hazır bir şekilde elinize ulaştırırız. Kaliteli ve sağlam hasta karyolası üretimi yaptığımız için birçok firma bizi tercih etmektedir. Toptan ve perakende olarak hasta yatağı satın almak için firmamızı tercih edebilirsiniz.
Hasta yatağı

  
133 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın