Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı satışı ise 200 adettir.
Ürünlerimizin tanıtım ve satışını yapan partner firmamız Emek Sağlık firmasına da teşekkür ediyoruz.
Sürekli yatan hastalar için mutlaka alınıp kullanılması gereken havalı yatak ürünlerimizi de Witra yatak firmasından tedarik ediyoruz.

Emek Sağlık Firmasından Kaliteli Hasta Yatağı Üretimi

Emek sağlık olarak kaliteli ve sağlam hasta yatağı üretimi yapmanın yanı sıra aynı zamanda bu yatakların satışını da yapmaktayız. Firmamız yirmi yılı aşkın süredir bu sektörde faaliyet gösterirken bu sektörü en büyük firması olmuştur. Firmamız felçli ve yatalak hastalar için bu yatakların üretimini ve satışını yapar. Emek sağlığın temel prensibi felçli ve yatalak hastaların iyileşme sürecine yardımcı olmasıdır. Bu hastalar hasta yatağı sayesinde daha sağlıklı ve daha hızlı bir iyileşme süreci geçirecektir.

Hasta yatakları aynı zamanda kısa süreli ihtiyaçlar için kiralama hizmetine de sunulur. Kiralama hizmetini genellikle birkaç ay yatmak zorunda olan hastalar tercih etmektedir. Emek sağlık olarak üretim süreci boyunca titiz davranmaktayız. İşçilerimiz hijyen koşullarını dikkate alarak ve kaliteli bir şekilde üretim sürecine destek vermektedir. Firmamız hasta yatağı üretimiyle ilgili sağlık bakanlığının söylediği tüm şartlara uymaktadır. Siparişlerinizi hızlı bir şekilde yetiştiren firmamız hem sizin hem de hastanızın mağdur olmasını engellemektedir.

Emek sağlık olarak hem toptan hem de perakende olarak hasta yatağı üretimi yapmaktayız. Firmamız Türkiye’nin en büyük firması olduğu için sadece ülkemize değil birçok ülkeye hasta karyolası satış hizmeti vermektedir. Firma olarak evlerde ve hastanelerde kullanıma uygun hasta yataklarının üretimini yaparız. 90 santime 190 santimetre özelliği sayesinde yataklarımızın hepsi evlerde kullanıma oldukça uygundur. Emek sağlık olarak tüm hasta yataklarımızı garantili olarak hizmetinize sunarız. Firmamız üretici firma olduğu için aynı zamanda on yıl yedek parça garantisi de veren bir firmadır
Hasta yatağı
  
123 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın