Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı satışı ise 200 adettir.
Ürünlerimizin tanıtım ve satışını yapan partner firmamız Emek Sağlık firmasına da teşekkür ediyoruz.
Sürekli yatan hastalar için mutlaka alınıp kullanılması gereken havalı yatak ürünlerimizi de Witra yatak firmasından tedarik ediyoruz.

Neden Hasta Yatağı Tercih Etmeliyiz?

Hasta yatağının neden tercih edilmesi konusundan vatandaşlarımızın bazıları merak etmektedir. Hasta yatakları isminden de anlaşılacağı üzere hastalar için üretilmiş bir yatak çeşididir. Hasta kavramı geniş bir kavramdır. Burada hastalar için üretilir derken genellikle felçli ya da yatalak hastaların tercih ettiği bir yatak çeşididir. Ufak hastalıkları olan vatandaşlarımız bu yatakları tercih etmeye bilirler. Eğer sürekli yatan bir hastanız var ise bu hasta yataklarını onlar için satın alabilirsiniz. Hasta yatağı normal yataklara oranla daha farklı bir yatak çeşididir. Hasta yatağı hastanızın tedavi sürecinde daha hızlı iyileşmesini sağlayan ve daha konforlu bir iyileşme süreci geçirmesini sağlayan bir üründür.

Hasta yatağının en önemli özelliği hareket özelliğine sahip olmasıdır. Normal yataklara oranla tercih edilmesinin en büyük sebebi bu hareket özelliğidir. Bu hareket sayesinde felçli ve yatalak hasta rahat bir şekilde yatak üzerinde hareket edebilecektir. Yatak üzerinde hareket eden bir hastanın da bakımı ve tedavi süreci daha sağlıklı olacaktır. Normal yataklara oranla hasta yataklarının tercih edilme sebebi bu hareket özelliğidir. Hasta yatağı hariç diğer tüm yataklarda bu hareket özelliği bulunmamaktadır. Ortopedik özelliği sayesinde hasta yatakları yine hasta için oldukça sağlıklı bir ürün olmaktadır. Hastanın yatak üzerinde vücudunun daha konforlu bir şekilde olmasını sağlayan hasta yatağı hastanın uyku vb dinlenme sürecinde konforunu arttıran bir etkendir.

Tüm bu nedenlerden ötürü felçli ya da yatalak bir hastanız var ise hasta yatağı modellerini tercih etmenizi öneririz. Ülkemizde satışa sunulan her bütçeye uygun ve birçok modeli bulunan hasta yatakları bulunur. Hastanıza ve bütçenize uygun hasta yataklarını satın almak için firmamızı tercih edebilirsiniz. Firmamız Türkiye’nin en büyük hasta yatağı imalat ve satış firmasıdır.
 Neden Hasta Yatağı Tercih Etmeliyiz

  
162 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın