Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı satışı ise 200 adettir.
Ürünlerimizin tanıtım ve satışını yapan partner firmamız Emek Sağlık firmasına da teşekkür ediyoruz.
Sürekli yatan hastalar için mutlaka alınıp kullanılması gereken havalı yatak ürünlerimizi de Witra yatak firmasından tedarik ediyoruz.

Evde Bakım İçin En İyi Hasta Karyolası

Hastaların evlerde tedavilerine devam etmeleri için hastalar için daha sağlıklı ve daha rahat olmaktadır. Hastane ortamının kalabalık ve sesli olması hastanın iyileşme sürecine olumsuz etki vermektedir. Hastane vb kalabalık yerler ayrıca bulaşıcı hastalık riskinin çok olduğu yerlerdir. Bu nedenlerden ötürü hastaların evlerde tedavi görmesi onların sağlığı açısından daha iyidir. Özellikle hastanız felçli ya da yatalak ise evlerde tedavisi kesindir. Bu tarz hastaları sakin ve temiz yerlerde tedavi ettirmek gerekir. Bu nedenle son yıllarda evde bakın hizmetlerinin önemi artmıştır. Evde bakım hizmeti sonucu hasta yataklarına olan önemde oldukça artmıştır. Hasta yatağı hastanın daha sağlıklı ve konforlu bir şekilde tedavisine devam etmesine hizmet verir.

Ev tipi ve hastane tipi hasta yatağı modelleri bulunmaktadır. Evlerde her iki modelde kullanılmaktadır. Hastane tipi modellerde evlerde kullanıma uygun olarak dizayn edilmiştir. Ev tipi hasta karyolası modelleri genelde ahşaptır. Ahşap hasta karyolası, normal bir eşya gibi görünür ve özellikle hasta karyolasında yatmak istemeyen hastalar için önemli bir yatak çeşididir. Bu yatak üzerinde hasta kendisini normal bir yatakta yatıyormuş gibi hisseder.  Hem hastane tipi hem de ev tipi hasta yatakları hareket etme özelliğine sahip olmaktadır. Her iki modelde evin herhangi bir odasında rahatça kullanılabilmektedir. Bu ürün sayesinde hastanız moral açısından da daha iyi olmaktadır.

Evlerde hasta yatağı kullanımının artması sonucu hem hasta hem de hastayla ilgilenen yakını daha rahat olmuştur. Hasta yatağının hareket edebilmesi sonucu hasta temel ihtiyaçlarını ve sosyal ihtiyaçlarını giderme de oldukça rahatlamıştır. Uygun fiyatlarla hasta yatağı satın alarak hastanızın daha sağlıklı ve konforlu bir tedavi süreci geçirmesine yardımcı olabilirsiniz.
 Evde Bakım İçin Hasta Karyolası

 

  
184 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın