Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı satışı ise 200 adettir.
Ürünlerimizin tanıtım ve satışını yapan partner firmamız Emek Sağlık firmasına da teşekkür ediyoruz.
Sürekli yatan hastalar için mutlaka alınıp kullanılması gereken havalı yatak ürünlerimizi de Witra yatak firmasından tedarik ediyoruz.

Hasta Karyolası Rahatlığı

Hasta yatağı sağlıklı olduğu kadar rahatlığıyla da diğer yataklara oranla farklı bir yatak çeşididir. Hasta karyolasında üzerinde tedavi gören bir hasta rahatlık bakımından oldukça iyi olmaktadır. Hastanızın hastalık durumuna hasta karyolası modeli seçmeniz daha mantıklı olmaktadır. Özellikle sürekli yatan hastaların konforlu ve rahat bir yatakta tedavi sürecine devam etmeleri onlar için oldukça önemlidir. Konforlu bir hasta karyolası hastanın vücudu için çok sert ve yumuşak olmamalıdır. Hasta karyolası üzerinde kullanılan yatağın da ortopedik olması hastanın sağlığı için gereklidir. Farklı modelleriyle ve rahatlığıyla hasta karyolası yatalak hastanız için kesinlikle kullanılması gereken bir üründür. Bu yataklar sayesinde hastanın temel ihtiyacı da karşılanır.

Üzerinde yatan hastaya maksimum konfor ve rahatlık sağlayan hasta karyolası aynı zamanda hastanın daha çabuk bir iyileşme süreci geçirmesine de yardımcı olur. Hastanızın daha çabuk iyileşme bütçeniz açısından da daha sağlıklı olmaktadır. Hastanın vücudundaki terleme, vücut ağrısı vb hastayı zorlayıcı etkenler hasta karyolası sayesinde en aza inmektedir. Hasta karyolası satın almak için sağlık kuruluşlarını, medikal firmalarını ya da hasta karyolası imalatı yapan firmaları tercih edebilirsiniz. Firmamız yirmi yıldır hastanızın rahatlığı için hasta yatağı imalatı yapmaktadır. Ev tipi ve hastane tipi yatakların imalatını yapan firmamız aynı zamanda bu yatakları çağa uygun bir şekilde modern olarak vatandaşlarımızın hizmetine sunar. Rahat hasta karyolası modellerini hastanızın sağlığı için uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.
Hasta karyolası rahatlığı

  
105 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın