Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı satışı ise 200 adettir.
Ürünlerimizin tanıtım ve satışını yapan partner firmamız Emek Sağlık firmasına da teşekkür ediyoruz.
Sürekli yatan hastalar için mutlaka alınıp kullanılması gereken havalı yatak ürünlerimizi de Witra yatak firmasından tedarik ediyoruz.

Hasta Yatakları Evlerde Kullanılabilir Mi?

Hasta yatakları genellikle hastane, huzurevi vb diğer sağlık kuruluşlarında kullanılan özel bir yatak çeşididir. Hasta yatağı son yıllarda evlerde de kullanılmaya başlanmıştır. Hastaların rahat ve sessiz ortamda yatmak istemeleri sonucu hasta yatakları evlerde de kullanılmaya başlanmıştır. Hasta yatakları oldukça sessiz çalışan ve hastanın rahatlığını maksimuma çıkaran bir yatak çeşididir. Hasta karyolası kapladığı yer bakımından da evde kullanılmaya oldukça uygundur. Evinizin bir odasında rahat bir şekilde hasta yatağını kullanabilirsiniz. Hastane, huzurevi gibi yerlerde de hasta yatağı modelleri kullanılmaktadır. Sağlık merkezleri normal yataklar yerine daha sağlıklı olan hasta yataklarını tercih etmektedir. Hasta karyolası elektrikle çalışıp hareket edebildiği için hasta ve yakınları tarafından tercih edilir.

Hasta yataklarının evlerde kullanıma özel bir modeli bulunur. Bu modelin adı ahşap hasta karyolasıdır. Ahşap hasta karyolası ev için üretilen ve tamamen ahşaptan oluşan bir modeldir. Bu model sayesinde hasta kendini normal bir yatakta yatıyormuş gibi hisseder. Özellikle huysuz hastalar için oldukça iyi bir yatak modelidir. Ahşap modelde elektrikle çalışır ve hareket etme özelliğine sahiptir. Ahşap modelin dışında hastanelerde kullanılan iki motorlu, üç motorlu ve dört motorlu modeller de evlerde kullanıma uygundur. Evinizde tüm hasta karyolası modelleri rahatça kullanabilirsiniz. Hasta yatağı sayesinde hastanız moral açısından da daha mutlu ve huzurlu bir tedavi sürece geçirmektedir.

Hasta karyolası birçok modeli ve sağlıklı olması sebebiyle özellikle yatalak hastalarınız için oldukça kullanışlı bir üründür. Ayrıca kolay kullanımı sebebiyle hastanızın yardıma ihtiyacı olmadan kendisinin hareket ettirebileceği üründür. Hareketli hasta yatakları sayesinde hastanız temel ihtiyaçlarını daha kolay bir şekilde gerçekleştirebilecektir. Evlerde kullanıma uygun hasta yatakları hem hasta hem de bakıcısı için oldukça pratik bir yataktır.
Evde kullanıma uygun hasta yatakları

  
123 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın