Hasta Yatağı Satışlarımız İmalattan Olup Kiralama Hizmeti De Veriyoruz

Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Hasta Karyolası Satış

Hasta Karyolası Modelleri Ve Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Hasta yatağı satış ve kiralamasında müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde hasta karyolası sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Etiket Bulutu
Hasta Yatağı, hasta karyolaları, Hasta Karyolası, Hasta Yatakları, elektrikli hasta karyolası, elektrikli hasta yatağı, hasta karyolası kiralama, hasta yatağı kiralama, lazımlıklı hasta yatakları, havalı yatak, felçli yatağı, motorlu hasta karyolası, hastane yatağı kiralama, hasta karyolası fiyatları, hasta yatağı fiyatları, hasta karyolası istanbul, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, elektrikli hasta yatağı hasta karyolası, lazımlıklı yatak 
Google +1
Türkiye’nin Her Yerine Hasta Yatağı Satışı

Emek sağlık olarak yirmi yılı aşkın süredir hasta yatağı sektöründe hizmet veren bir firmayız. Firmamız bu sektördeki en kaliteli ve sağlıklı yatakların imalatını yapmaktadır. Firmamız sadece hasta yataklarının satışını yapmaz aynı zamanda imalatını da yapar. Ülkemizdeki en kaliteli ve sağlam hasta karyolası modelleri firmamız tarafından üretilir. Firmamızın imalat ofisi İstanbul’da bulunur. Emek sağlık firmamıza 7 gün 24 saat telefonla ulaşabilirsiniz. Firmamız ülkemizin her şehrine uygun fiyatlarla hasta karyolası satışı yapmaktadır. Hastaneler, huzurevleri gibi sağlık kuruluşları da ürünlerini bizden almaktadır. Sadece satış hizmeti veren eczane, medikal gibi yerlerde ürünlerini bizim gibi imalat firmalarından almaktadır.

Firmamız yurt içi ve yurt dışında birçok firmaya hasta yatağı satışı yapmaktadır. Emek sağlık sadece firmalara değil aynı zamanda evlerde kullanacak vatandaşlarımız içinde satış hizmeti vermektedir. Hasta yatakları teknolojinin artmasıyla birlikte son yıllarda evlerde de kullanılmaya başlanmıştır. Özellikle kullanımı kolay elektrikli hasta yataklarının imalatının başlaması ve bu yatakların hem hasta hem de bakıcısı için rahat olması sonucu evlerde hasta yatağı kullanımı oldukça yükselmiştir. Hasta yataklarının bu kadar çok tercih edilmesinin sebebi hareket özelliğine sahip olmasıdır. Hareket etmesi sonucu hareketsiz, sabit bir şekilde yatan hasta yatak üzerinde hareket etmeye başlamıştır. Bu hareket etme özelliği özellikle yatalak hastalar için çok önemli bir özelliktir.

Türkiye de satışı yapılan hasta yatakları elektrikle çalışan ve motorlu yataklardır. Firmamız İstanbul içinde aynı gün içinde ücretsiz bir şekilde teslimat yaparken, İstanbul dışı için aynı gün içinde hasta karyolasını kargoya vermektedir. İlinizin uzaklığına göre teslimat süresi değişirken genellikle en geç iki gün içinde yatağınız kurulu bir şekilde evinizde olur. Firmamız satın aldığınız günden itibaren iki yıl olmak üzere garantili bir şekilde hasta yataklarını hizmetinize sunar.
Hasta yatağı satışı

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
56 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın