Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı satışı ise 200 adettir.
Ürünlerimizin tanıtım ve satışını yapan partner firmamız Emek Sağlık firmasına da teşekkür ediyoruz.
Sürekli yatan hastalar için mutlaka alınıp kullanılması gereken havalı yatak ürünlerimizi de Witra yatak firmasından tedarik ediyoruz.

Hasta Yatağı Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Hasta yatağı elektrikle çalışan ve hareket etme özelliğine sahip özel bir yatak çeşididir. Hasta yatakları fiyatları normal yataklara göre daha uygun seviyelerdedir. Felçli, yatalak ve bakıma muhtaç bir hastanız var ise bu hasta yataklarını kullanmanızı öneririz. Hasta yatağı fiyatlarını etkileyen birden fazla faktör vardır. Bu faktörlerden ilki ülkedeki döviz kurudur. Hasta yataklarının birçok parçası yurt dışından ithal olmaktadır. Bu parçalardan biri de hasta yatağının hareket etmesini sağlayan motordur. Bu motor Çin’den ithal edilir. Ülkemizde şu an döviz kuru oldukça yüksek olduğu için bu motorun da fiyatı yüksek olmaktadır. Bu nedenden ötürü hasta karyolası fiyatlarında da artış olmuştur. Ülkemizdeki döviz kurunun sürekli yükselmesi hasta yatağı modellerinin fiyatlarında yukarı doğru etki yapar.

Hasta karyolası motoru dışında yan korkuluk, başlık gibi parçalardan yurt dışında gelmektedir. İmalatçı firma olduğumuz için siz değerli müşterilerimize fiyat yükseltmesini pek yapmamaya çalışmaktayız. Ülkemizde hasta yataklarında kullanılan parçaların üretimi artarsa hasta yatakları fiyatları daha düşük seviyelere iner. Bununla ilgili çalışmalar ilerleyen yıllarda planlanmaktadır. Fiyatları etkileyen ikinci etken de kaliteli parçalardır. Kaliteli parçaları olan ürünler daha yüksek fiyatlara sahiptir. Hastanız sürekli yatan bir hasta ise kaliteli ve sağlam hasta yataklarını kullanmanızı öneririz. Ucuz olsun diye ikinci el ürünlerden kaçmanızı öneririz. İkinci el ürünler de bulaşıcı vb hastalıklar olabilmektedir. Ekonomik bir yatak tercih etmek istiyorsanız iki motorlu hasta yatağı modellerini tercih edebilirsiniz. Bu model hem kaliteli hem de ekonomiktir. Hasta yataklarının satın alınması olduğu gibi kiralaması da olmaktadır. Birkaç ay kullanım olacaksa kiralama hizmeti daha mantıklı olacaktır.
Hasta yatağı

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
145 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın