Hasta Yatağı Satışlarımız İmalattan Olup Kiralama Hizmeti De Veriyoruz

Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Hasta Karyolası Satış

Hasta Karyolası Modelleri Ve Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Hasta yatağı satış ve kiralamasında müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde hasta karyolası sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Etiket Bulutu
Hasta Yatağı, hasta karyolaları, Hasta Karyolası, Hasta Yatakları, elektrikli hasta karyolası, elektrikli hasta yatağı, hasta karyolası kiralama, hasta yatağı kiralama, lazımlıklı hasta yatakları, havalı yatak, felçli yatağı, motorlu hasta karyolası, hastane yatağı kiralama, hasta karyolası fiyatları, hasta yatağı fiyatları, hasta karyolası istanbul, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, elektrikli hasta yatağı hasta karyolası, lazımlıklı yatak 
Google +1
Hasta Karyolası Şiltesi

Hasta yatağı şiltesi ortopedik bir üründür. Ortopedik olması sonucu hastanız daha rahat ve sağlıklı bir dinlenme süreci geçirecektir. Hasta karyolası şiltesi normal şiltelerden farklı ve özel bir şilte türüdür. Hasta karyolasının dört parçalı, visco ve lazer kesim gibi şilte modelleri bulunmaktadır. Dört parçalı şilte hasta karyolasıyla beraber ücretsiz olarak verilen bir şilte modelidir. Bu modelimizde şilte dört parçalıdır ve katlanabilmektedir. Şiltenin dört parçalı olmasının sebebi hasta yataklarının hareket özelliğine sahip olmasından kaynaklanmaktadır. Yatak hareket ettiği şiltenin de dört parçalı olması hasta için daha konforlu olmaktadır. Dört parçalı şilte hasta yatağıyla ücretsiz olarak verilen bir modeldir. Hasta yatağı aldığınız zaman dört parçalı şiltenizi de istemeyi unutmayın.

Lazer kesim ve visco şilteler ise daha konforlu ve daha kaliteli şilte modelleridir. Bu iki model hastanın pozisyonuna göre şekil alabilmektedir. Bu modellerin ayrıca kılıfı bulunur. Kılıfı sayesinde bu modelleri kolayca yıkayabilir ya da temizleyebilirsiniz. Hastanız felçli ve yatalak ise bu iki modeli tercih edebilirsiniz. Visco yataklar katlanabilme özelliğine sahip olduğu için kolayca istediği yere taşınabilmektedir. Vicso ve lazer kesim hasta yatağı şilteleri de dört parçalı şilte gibi ortopedik özelliğe sahiptir. Daha kalın olan bu şilteler hastanızın vücudu için daha sağlıklı ve rahatlatıcıdır. Hasta karyolası satın alacaksanız hastanızın rahatı için şilte de almanızı öneririz.

Firmamızın sattığı şilteler tamamen Türk malı olup garantili olarak satışa sunulur. Bu şilteler iki yıl garantili olarak hizmetine sunulur ve herhangi bir sorun olduğu zaman kolayca değişim yapılır. Şiltenin ölçüsü karyolayla ölçüsüyle uyumludur. Sadece beyaz renkte değil mavi, siyah ve gri renklerde de şilte modelleri bulunmaktadır. Lazer kesimli ve visco modeller aynı zamanda sıvı geçirmez özelliğe de sahiptir. Hasta karyolası ve şilte almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.
Hasta yatağı şiltesi

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
57 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın