Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı satışı ise 200 adettir.
Ürünlerimizin tanıtım ve satışını yapan partner firmamız Emek Sağlık firmasına da teşekkür ediyoruz.
Sürekli yatan hastalar için mutlaka alınıp kullanılması gereken havalı yatak ürünlerimizi de Witra yatak firmasından tedarik ediyoruz.

Hasta Karyolası Şiltesi

Hasta yatağı şiltesi ortopedik bir üründür. Ortopedik olması sonucu hastanız daha rahat ve sağlıklı bir dinlenme süreci geçirecektir. Hasta karyolası şiltesi normal şiltelerden farklı ve özel bir şilte türüdür. Hasta karyolasının dört parçalı, visco ve lazer kesim gibi şilte modelleri bulunmaktadır. Dört parçalı şilte hasta karyolasıyla beraber ücretsiz olarak verilen bir şilte modelidir. Bu modelimizde şilte dört parçalıdır ve katlanabilmektedir. Şiltenin dört parçalı olmasının sebebi hasta yataklarının hareket özelliğine sahip olmasından kaynaklanmaktadır. Yatak hareket ettiği şiltenin de dört parçalı olması hasta için daha konforlu olmaktadır. Dört parçalı şilte hasta yatağıyla ücretsiz olarak verilen bir modeldir. Hasta yatağı aldığınız zaman dört parçalı şiltenizi de istemeyi unutmayın.

Lazer kesim ve visco şilteler ise daha konforlu ve daha kaliteli şilte modelleridir. Bu iki model hastanın pozisyonuna göre şekil alabilmektedir. Bu modellerin ayrıca kılıfı bulunur. Kılıfı sayesinde bu modelleri kolayca yıkayabilir ya da temizleyebilirsiniz. Hastanız felçli ve yatalak ise bu iki modeli tercih edebilirsiniz. Visco yataklar katlanabilme özelliğine sahip olduğu için kolayca istediği yere taşınabilmektedir. Vicso ve lazer kesim hasta yatağı şilteleri de dört parçalı şilte gibi ortopedik özelliğe sahiptir. Daha kalın olan bu şilteler hastanızın vücudu için daha sağlıklı ve rahatlatıcıdır. Hasta karyolası satın alacaksanız hastanızın rahatı için şilte de almanızı öneririz.

Firmamızın sattığı şilteler tamamen Türk malı olup garantili olarak satışa sunulur. Bu şilteler iki yıl garantili olarak hizmetine sunulur ve herhangi bir sorun olduğu zaman kolayca değişim yapılır. Şiltenin ölçüsü karyolayla ölçüsüyle uyumludur. Sadece beyaz renkte değil mavi, siyah ve gri renklerde de şilte modelleri bulunmaktadır. Lazer kesimli ve visco modeller aynı zamanda sıvı geçirmez özelliğe de sahiptir. Hasta karyolası ve şilte almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.
Hasta yatağı şiltesi

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
168 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın