Hasta Yatağı Satışlarımız İmalattan Olup Kiralama Hizmeti De Veriyoruz

Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Hasta Karyolası Satış

Hasta Karyolası Modelleri Ve Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Hasta yatağı satış ve kiralamasında müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde hasta karyolası sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Etiket Bulutu
Hasta Yatağı, hasta karyolaları, Hasta Karyolası, Hasta Yatakları, elektrikli hasta karyolası, elektrikli hasta yatağı, hasta karyolası kiralama, hasta yatağı kiralama, lazımlıklı hasta yatakları, havalı yatak, felçli yatağı, motorlu hasta karyolası, hastane yatağı kiralama, hasta karyolası fiyatları, hasta yatağı fiyatları, hasta karyolası istanbul, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, elektrikli hasta yatağı hasta karyolası, lazımlıklı yatak 
Google +1
Ekonomik Hasta Karyolası

Ekonomik hasta yatağı iki motoru bulunan ve elektrikle çalışan piyasadaki fiyat bakımından en ekonomik üründür. İki motoru sayesinde bu yatak çeşidi baş ve ayak kısmını hareket ettirmektedir. Fiyat olarak oldukça ekonomik olan bu ürün normal yataklara oranla daha uygun bir fiyattadır. Hastanız sürekli yatan bir hasta ise ve yüz kilo altındaysa bu hasta karyolası modelini tercih edebilir. Bu hasta karyolası hareket etme özelliğine sahiptir ve bu özellikle yatalak hastalar için oldukça önemlidir. Ülkemizde en çok tercih edilen hasta karyolası modeli ekonomik hasta karyolasıdır. Bu model hem ucuz hem de kaliteli bir model olduğu için insanlar tarafından tercih edilmektedir.

Ekonomik hasta karyolası yan korkuluk ve başlığa da sahiptir. Bu modelin yan korkulukları ve başlıkları demirden oluşmuştur. Yan korkuluklar ve başlıklar kolayca takılıp çıkarılabilmektedir. Ayrıca bu yan korkuluk ve başlıklar temizlenebilir, silinebilir antibakteriyel üründen yapılmaktadır. Bu karyola sayesinde yatalak hastanız daha sağlıklı ve rahat bir tedavi ve dinlenme süreci geçirmektedir. Ekonomik hasta karyolasının şiltesi de dört parçalıdır ve oldukça rahat bir şiltedir. Ayrıca karyolanın dört bir tarafında serum askılığı takma bölümü de bulunmaktadır. Serum askılığı sayesinde hastanızın serum ihtiyacı rahatça giderilir. Ekonomik hasta karyolasının baş ve ayak kısmı doksan dereceye kadar kalkabilmektedir. Bu hareket sonucu hasta temel ihtiyaçlarını rahatça giderebilir.

Ekonomik hasta karyolasını firmamız iki yıl garantili olarak hizmetinize sunar. Ayrıca bu ürün İstanbul içine ücretsiz kurulum ve teslimatla da evinize kadar ulaşır. Firmamız aynı zamanda üretici bir firmadır. Bu nedenle hem toptan hem de perakende olarak satış hizmetimiz bulunur. Türkiye’de en uygun ve en kaliteli ekonomik hasta yatağı firmamız tarafından hizmete sokulmuştur.
Ekonomik hasta karyolası

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
47 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın