Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı satışı ise 200 adettir.
Ürünlerimizin tanıtım ve satışını yapan partner firmamız Emek Sağlık firmasına da teşekkür ediyoruz.
Sürekli yatan hastalar için mutlaka alınıp kullanılması gereken havalı yatak ürünlerimizi de Witra yatak firmasından tedarik ediyoruz.

Hasta Yatağının Özellikleri

Hasta yatağı hayatının çoğu bölümünü yatakta geçiren hastalar için üretilen özel bir yatak çeşididir.  Hasta yatakları normal yataklardan farklı olan bir yataktır. Normal yataklar hareket özelliğine sahip değilken hasta yatakları hareket özelliğine sahiptir. Hareket özelliğine sahip olması sonucu hayatlarının çoğu bölümünü yatakta geçiren hastalar için oldukça önemli bir yatak türü olmuştur. Hareket etmesi sonucu felçli vb hastaların yatak üzerinde hareket etmesi sağlanmıştır. Bu tarz hastalar için hareket etme oldukça önemlidir ve onları moral açısından daha mutlu etmektedir. Moral açısından daha iyi olan daha sağlıklı ve kaliteli bir tedavi süreci geçirmesinin yanı sıra daha hızlı bir iyileşme süreci de geçirmektedir.

Hasta yatağının en büyük özelliği hareket etme özelliğidir. Bu özellik hasta yatağının elektrikle çalışması sonucu olmuştur. Hasta yataklarının bir diğer özelliği de hastanın güvenliğini sağlamasıdır. Hastanın güvenliği hasta karyolasının yan korkuluk ve başlık gibi parçalarıyla olmaktadır. Özellikle yan korkuluk hastanın yataktan düşmesini engellerken, başlık ise hastanın güvenli bir uyku uyumasına ve dinlenmesine olanak sağlamaktadır. Yan korkuluk modelleri plastik, alüminyum ve demirden olabilir. Bu modellerin tamamı hastanın güvenliği için oldukça önemlidir. Hasta yatakları ayrıca tekerleklere sahiptir. Tekerleklere sahip olan hasta yatakları kolayca yerinde hareket ettirilebilirken ayrıca tekerleğinin kitlenmesi sebebiyle aynı şekilde sabitlenme özelliğine de sahiptir. Doksan santimetreye yüz doksan santimetre ölçüleri sayesinde hasta yatakları evlerde kolay bir kullanıma sahiptir.

Hasta yataklarının iki motorlu, üç motorlu ve dört motorlu gibi modelleri bulunur ve modellerin tamamında yan korkuluk, başlık ve tekerler gibi parçalar bulunur. Hasta karyolasının yatağı da özel bir yataktır. Hasta karyolasının yatağı ortopedik ve hastanın sağlığı için yararlı bir yataktır. Hasta yataklarında ayrıca serum askılığı takma bölümü bulunur ve hastanız kolay bir şekilde serum ihtiyacını giderebilir. Hasta yatağında ayrıca hava kanalları bulunur ve hastanın vücudunun hava alması da sağlanır.
Hasta yatağı

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
131 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın