Hasta Yatağı Satışlarımız İmalattan Olup Kiralama Hizmeti De Veriyoruz

Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Hasta Karyolası Satış

Hasta Karyolası Modelleri Ve Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Hasta yatağı satış ve kiralamasında müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde hasta karyolası sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Etiket Bulutu
Hasta Yatağı, hasta karyolaları, Hasta Karyolası, Hasta Yatakları, elektrikli hasta karyolası, elektrikli hasta yatağı, hasta karyolası kiralama, hasta yatağı kiralama, lazımlıklı hasta yatakları, havalı yatak, felçli yatağı, motorlu hasta karyolası, hastane yatağı kiralama, hasta karyolası fiyatları, hasta yatağı fiyatları, hasta karyolası istanbul, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, elektrikli hasta yatağı hasta karyolası, lazımlıklı yatak 
Google +1
Hasta Yatağının Özellikleri

Hasta yatağı hayatının çoğu bölümünü yatakta geçiren hastalar için üretilen özel bir yatak çeşididir.  Hasta yatakları normal yataklardan farklı olan bir yataktır. Normal yataklar hareket özelliğine sahip değilken hasta yatakları hareket özelliğine sahiptir. Hareket özelliğine sahip olması sonucu hayatlarının çoğu bölümünü yatakta geçiren hastalar için oldukça önemli bir yatak türü olmuştur. Hareket etmesi sonucu felçli vb hastaların yatak üzerinde hareket etmesi sağlanmıştır. Bu tarz hastalar için hareket etme oldukça önemlidir ve onları moral açısından daha mutlu etmektedir. Moral açısından daha iyi olan daha sağlıklı ve kaliteli bir tedavi süreci geçirmesinin yanı sıra daha hızlı bir iyileşme süreci de geçirmektedir.

Hasta yatağının en büyük özelliği hareket etme özelliğidir. Bu özellik hasta yatağının elektrikle çalışması sonucu olmuştur. Hasta yataklarının bir diğer özelliği de hastanın güvenliğini sağlamasıdır. Hastanın güvenliği hasta karyolasının yan korkuluk ve başlık gibi parçalarıyla olmaktadır. Özellikle yan korkuluk hastanın yataktan düşmesini engellerken, başlık ise hastanın güvenli bir uyku uyumasına ve dinlenmesine olanak sağlamaktadır. Yan korkuluk modelleri plastik, alüminyum ve demirden olabilir. Bu modellerin tamamı hastanın güvenliği için oldukça önemlidir. Hasta yatakları ayrıca tekerleklere sahiptir. Tekerleklere sahip olan hasta yatakları kolayca yerinde hareket ettirilebilirken ayrıca tekerleğinin kitlenmesi sebebiyle aynı şekilde sabitlenme özelliğine de sahiptir. Doksan santimetreye yüz doksan santimetre ölçüleri sayesinde hasta yatakları evlerde kolay bir kullanıma sahiptir.

Hasta yataklarının iki motorlu, üç motorlu ve dört motorlu gibi modelleri bulunur ve modellerin tamamında yan korkuluk, başlık ve tekerler gibi parçalar bulunur. Hasta karyolasının yatağı da özel bir yataktır. Hasta karyolasının yatağı ortopedik ve hastanın sağlığı için yararlı bir yataktır. Hasta yataklarında ayrıca serum askılığı takma bölümü bulunur ve hastanız kolay bir şekilde serum ihtiyacını giderebilir. Hasta yatağında ayrıca hava kanalları bulunur ve hastanın vücudunun hava alması da sağlanır.
Hasta yatağı

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
51 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın