Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı satışı ise 200 adettir.
Ürünlerimizin tanıtım ve satışını yapan partner firmamız Emek Sağlık firmasına da teşekkür ediyoruz.
Sürekli yatan hastalar için mutlaka alınıp kullanılması gereken havalı yatak ürünlerimizi de Witra yatak firmasından tedarik ediyoruz.

İstanbul’da Hasta Yatağı Satış ve Kiralama

Türkiye’nin en büyük ili olan İstanbul’da hasta yatağına duyulan ihtiyaç oldukça fazladır. Nüfus fazla olduğu içi yatalak ya da yaşlı hasta nüfusu da fazladır. Bu nedenle ülkemizde en çok hasta yatağı satışı ve kiralaması bu ilimiz için yapılır. Hasta yatağı sektöründe faaliyet gösteren birçok firma da İstanbul ilinde ofislerini açmaktadır.  Hasta yatakları genellikle felçli olduğu için sürekli yatmak zorunda olan ya da yaşlılıktan dolayı artık yürüyemeyecek vatandaşlarımızın kullandığı özel bir yatak çeşididir. Hasta yataklarının en önemli özelliği hareket edebilmesidir. Hareket etmesiyle beraber hasta karyolası hastanın sabit bir şekilde sürekli yatmasını engellemektedir. Hareket sonucu hasta temel ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir.

Hasta yataklarının hareket etmesi elektrikle olmaktadır. Elektrikle beraber hasta yatağı bir motora sahiptir. Bu motor sayesinde hasta yatakları hareket etme özelliğine sahip olmuştur. Ayrıca motor ile beraber kumanda da bulunur. Bu kumandayla beraber hasta yatağını istediğiniz pozisyonda hareket ettirebilirsiniz. Elektrik kesilirse ne olacak diye bir soru sorabilirsiniz. Elektrik kesildiği zaman kumanda da ki pil desteği sayesinde hasta yatağı hareket özelliğini kullanmaya devam edecektir. Hasta yataklarının vatandaşlarımız tarafından en çok tercih edilme sebebi hareket etme özelliğine sahip olmasıdır. Yatağa bağımlı hastalar için en önemli şey biraz olsun hareket edebilmektedir. Bu harekette hasta yatakları sayesinde olmuştur. Hasta yataklarının hastanın tedavisinde olumlu etkisi olduğu da görülmüştür.

Firma olarak İstanbul iline hasta yatağı satış ve kiralama hizmeti vermekteyiz. Firmamız satış ve kiralamanın yanı sıra imalat sektöründe de faaliyet gösterir. Firmamızın imalat ofisi de İstanbul’da bulunmaktadır. İmalattan halka uygun fiyatlarlar hasta karyolası satışı ve kiralaması yaparız. İstanbul için aynı gün içinde ücretsiz olarak kurulum ve servis ücretimiz vardır. Yataklarımız garantilidir ve herhangi bir sorun olduğu zaman servisimiz hızlı bir şekilde sorununuza çözüm bulmaktadır. İmalat firması olduğumuz için diğer firmalara oranla fiyatlarımız daha ekonomik seviyelerdedir. Hastanıza ekonomik fiyatlarla kaliteli ve sağlıklı hasta karyolası satın alabilirsiniz.
Hasta yatağı

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
92 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın