Hasta Yatağı Satışlarımız İmalattan Olup Kiralama Hizmeti De Veriyoruz

Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Hasta Karyolası Satış

Hasta Karyolası Modelleri Ve Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Hasta yatağı satış ve kiralamasında müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde hasta karyolası sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Etiket Bulutu
Hasta Yatağı, hasta karyolaları, Hasta Karyolası, Hasta Yatakları, elektrikli hasta karyolası, elektrikli hasta yatağı, hasta karyolası kiralama, hasta yatağı kiralama, lazımlıklı hasta yatakları, havalı yatak, felçli yatağı, motorlu hasta karyolası, hastane yatağı kiralama, hasta karyolası fiyatları, hasta yatağı fiyatları, hasta karyolası istanbul, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, elektrikli hasta yatağı hasta karyolası, lazımlıklı yatak 
Google +1
İstanbul’da Hasta Yatağı Satış ve Kiralama

Türkiye’nin en büyük ili olan İstanbul’da hasta yatağına duyulan ihtiyaç oldukça fazladır. Nüfus fazla olduğu içi yatalak ya da yaşlı hasta nüfusu da fazladır. Bu nedenle ülkemizde en çok hasta yatağı satışı ve kiralaması bu ilimiz için yapılır. Hasta yatağı sektöründe faaliyet gösteren birçok firma da İstanbul ilinde ofislerini açmaktadır.  Hasta yatakları genellikle felçli olduğu için sürekli yatmak zorunda olan ya da yaşlılıktan dolayı artık yürüyemeyecek vatandaşlarımızın kullandığı özel bir yatak çeşididir. Hasta yataklarının en önemli özelliği hareket edebilmesidir. Hareket etmesiyle beraber hasta karyolası hastanın sabit bir şekilde sürekli yatmasını engellemektedir. Hareket sonucu hasta temel ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir.

Hasta yataklarının hareket etmesi elektrikle olmaktadır. Elektrikle beraber hasta yatağı bir motora sahiptir. Bu motor sayesinde hasta yatakları hareket etme özelliğine sahip olmuştur. Ayrıca motor ile beraber kumanda da bulunur. Bu kumandayla beraber hasta yatağını istediğiniz pozisyonda hareket ettirebilirsiniz. Elektrik kesilirse ne olacak diye bir soru sorabilirsiniz. Elektrik kesildiği zaman kumanda da ki pil desteği sayesinde hasta yatağı hareket özelliğini kullanmaya devam edecektir. Hasta yataklarının vatandaşlarımız tarafından en çok tercih edilme sebebi hareket etme özelliğine sahip olmasıdır. Yatağa bağımlı hastalar için en önemli şey biraz olsun hareket edebilmektedir. Bu harekette hasta yatakları sayesinde olmuştur. Hasta yataklarının hastanın tedavisinde olumlu etkisi olduğu da görülmüştür.

Firma olarak İstanbul iline hasta yatağı satış ve kiralama hizmeti vermekteyiz. Firmamız satış ve kiralamanın yanı sıra imalat sektöründe de faaliyet gösterir. Firmamızın imalat ofisi de İstanbul’da bulunmaktadır. İmalattan halka uygun fiyatlarlar hasta karyolası satışı ve kiralaması yaparız. İstanbul için aynı gün içinde ücretsiz olarak kurulum ve servis ücretimiz vardır. Yataklarımız garantilidir ve herhangi bir sorun olduğu zaman servisimiz hızlı bir şekilde sorununuza çözüm bulmaktadır. İmalat firması olduğumuz için diğer firmalara oranla fiyatlarımız daha ekonomik seviyelerdedir. Hastanıza ekonomik fiyatlarla kaliteli ve sağlıklı hasta karyolası satın alabilirsiniz.
Hasta yatağı

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
20 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın