Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı satışı ise 200 adettir.
Ürünlerimizin tanıtım ve satışını yapan partner firmamız Emek Sağlık firmasına da teşekkür ediyoruz.
Sürekli yatan hastalar için mutlaka alınıp kullanılması gereken havalı yatak ürünlerimizi de Witra yatak firmasından tedarik ediyoruz.

Kullanımı Pratik Hasta Yatakları

Hasta yataklarının en önemli özelliklerinden biri de kullanımının pratik olmasıdır. Hasta yatağı gününün birçoğunu yatakta geçiren hastalar için kullanımı gerekli olan bir yatak çeşididir. Hasta yatakları görünüş olarak zor gibi görünse de kullanım olarak oldukça basit bir yatak çeşididir. Elektrikli ve manuel olmak üzere iki modeli bulunan bu yatak hareket etme özelliğine sahiptir. Hareket etme özelliğine olması hasta yataklarının en önemli özelliğidir. Günlerinin birçok kısmını yatakta geçirmek zorunda olan hastalar hasta karyolası sayesinde daha rahat ve daha sağlıklı bir gün geçirir. Televizyon izleme, kitap okuma gibi sosyal aktiviteleri hasta yatakları sayesinde yapan hasta daha keyifli ve moral olarak daha mutlu bir gün geçirir.

Pratik hasta yataklarının hareket mekanizması yatakta bulunan motor sayesinde olur. Bu motor oldukça güçlü olup 7 gün 24 saat çalışacak şeklinde üretilmiştir. Bu motor elektrikle çalışır ve kumandayla hareket eder. Hastanın kilosuna göre ve motorun hareket farklılığına göre motor modelleri bulunmaktadır. Hastanız yüz kilo ve altında ise yatağın baş ve ayak kısmını kaldıran iki motorlu modeli tercih edebilirsiniz. Hastanız yüz kilo ve yüz elli kilo arasında ise asansör özelliğine sahip olan üç motorlu modeli tercih edebilirsiniz. Hastanız yüz elli kilo ve üzerindeyse trendelenburg özelliğine sahip olan ve en fonksiyonlu model olan dört motorlu modeli tercih edebilirsiniz.

Bu motorlu hasta yataklarının tamamı kumandadaki tuşlar sayesinde kolayca hareket etmektedir. Fiyat olarak her bütçeye uygun olan bu hasta yataklarını tüm vatandaşlarımız alabilmektedir. Kolay kullanımı sayesinde tüm vatandaşlarımız zorlanmadan hasta yataklarını hareket ettirebilmektedir. Yan korkuluk, başlık gibi parçalarda bulunur. Bu parçalarda oldukça kolay bir kullanıma sahiptir. Ürününüzde bir şey olduğunuzda ücretsiz olarak servis hizmeti vardır. Hasta yatağında kullanılan motor oldukça güçlüdür ve on yıla kadar garantilidir.
Kullanımı kolay hasta yatakları

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
150 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın