Hasta Yatağı Satışlarımız İmalattan Olup Kiralama Hizmeti De Veriyoruz

Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Hasta Karyolası Satış

Hasta Karyolası Modelleri Ve Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Hasta yatağı satış ve kiralamasında müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde hasta karyolası sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Etiket Bulutu
Hasta Yatağı, hasta karyolaları, Hasta Karyolası, Hasta Yatakları, elektrikli hasta karyolası, elektrikli hasta yatağı, hasta karyolası kiralama, hasta yatağı kiralama, lazımlıklı hasta yatakları, havalı yatak, felçli yatağı, motorlu hasta karyolası, hastane yatağı kiralama, hasta karyolası fiyatları, hasta yatağı fiyatları, hasta karyolası istanbul, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, elektrikli hasta yatağı hasta karyolası, lazımlıklı yatak 
Google +1
Kullanımı Pratik Hasta Yatakları

Hasta yataklarının en önemli özelliklerinden biri de kullanımının pratik olmasıdır. Hasta yatağı gününün birçoğunu yatakta geçiren hastalar için kullanımı gerekli olan bir yatak çeşididir. Hasta yatakları görünüş olarak zor gibi görünse de kullanım olarak oldukça basit bir yatak çeşididir. Elektrikli ve manuel olmak üzere iki modeli bulunan bu yatak hareket etme özelliğine sahiptir. Hareket etme özelliğine olması hasta yataklarının en önemli özelliğidir. Günlerinin birçok kısmını yatakta geçirmek zorunda olan hastalar hasta karyolası sayesinde daha rahat ve daha sağlıklı bir gün geçirir. Televizyon izleme, kitap okuma gibi sosyal aktiviteleri hasta yatakları sayesinde yapan hasta daha keyifli ve moral olarak daha mutlu bir gün geçirir.

Pratik hasta yataklarının hareket mekanizması yatakta bulunan motor sayesinde olur. Bu motor oldukça güçlü olup 7 gün 24 saat çalışacak şeklinde üretilmiştir. Bu motor elektrikle çalışır ve kumandayla hareket eder. Hastanın kilosuna göre ve motorun hareket farklılığına göre motor modelleri bulunmaktadır. Hastanız yüz kilo ve altında ise yatağın baş ve ayak kısmını kaldıran iki motorlu modeli tercih edebilirsiniz. Hastanız yüz kilo ve yüz elli kilo arasında ise asansör özelliğine sahip olan üç motorlu modeli tercih edebilirsiniz. Hastanız yüz elli kilo ve üzerindeyse trendelenburg özelliğine sahip olan ve en fonksiyonlu model olan dört motorlu modeli tercih edebilirsiniz.

Bu motorlu hasta yataklarının tamamı kumandadaki tuşlar sayesinde kolayca hareket etmektedir. Fiyat olarak her bütçeye uygun olan bu hasta yataklarını tüm vatandaşlarımız alabilmektedir. Kolay kullanımı sayesinde tüm vatandaşlarımız zorlanmadan hasta yataklarını hareket ettirebilmektedir. Yan korkuluk, başlık gibi parçalarda bulunur. Bu parçalarda oldukça kolay bir kullanıma sahiptir. Ürününüzde bir şey olduğunuzda ücretsiz olarak servis hizmeti vardır. Hasta yatağında kullanılan motor oldukça güçlüdür ve on yıla kadar garantilidir.
Kullanımı kolay hasta yatakları

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
56 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın