Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı satışı ise 200 adettir.
Ürünlerimizin tanıtım ve satışını yapan partner ve sponsor firmalara da teşekkür ediyoruz.
Sürekli yatan hastalar için mutlaka alınıp kullanılması gereken havalı yatak ürünlerimizi de Witra yatak firmasından tedarik ediyoruz.


...
Ev Tipi Hasta Yatakları

Hasta yatağı günümüzde artık evlerde de kullanılmaya başlanmıştır. Hasta yatağı ilk zamanlar hastane vb sağlık kuruluşlarında kullanılan bir yataktı. Hastaların daha sağlıklı ve konforlu bir tedavi görmesi hasta yakınları onların evlerde tedavi görmesini istemiştir. Hastanelerin hem kalabalık hem de sağlıksız olmasından dolayı hasta yataklarının evlerde kullanılma ihtiyacı doğmuştur. Günümüzde hastanelerde kullanılan konforlu hasta yatakları kolay bir şekilde evlerde de kullanılmaya başlanmıştır. Evlerde kullanılmaya başlanması sonucu yatalak hastaların tedavi sürecinde daha hızlı iyileşme yaşadığı görülmüştür. Ev ortamının daha sakin olması ve hastanın temel ihtiyaçlarını karşılayabilmesi sonucu hasta moral olarak da daha iyi bir duruma gelecektir. Bu nedenle günümüzde evlerde hasta karyolası kullanımı oldukça artmıştır.

Ev tipi hasta yatakları elektrikle çalışmaktadır. Elektrikle çalışması ev tipi hasta yataklarının hareket etmesini sağlamıştır. Hasta yataklarının en önemli özelliği hareket etmesidir. Normal yataklara göre yatalak hastaların hasta yatağını tercih etme sebebi hareket etme özelliği olmasıdır. Yatalak hastalar için yatağın hareket etmesi oldukça önemlidir. Yatağın bu hareketini sağlayan motordur. Bu motor kumanda sayesinde hareket eder ve hasta kimseye muhtaç olmadan kendisi bile motoru hareket ettirebilmektedir. Evlerde kullanılan bu hasta yatakları fazla yer kaplamaması sebebiyle de oldukça pratiktir. Evinizin bir köşesinde çok fazla yer kaplamadan hasta yatağını kullanabilirsiniz. Tekerlekleri sayesinde hareket edebilen hasta karyolasını evin içinde istediğiniz yere taşıyabilirsiniz.

Evlerde kullanılan hasta yataklarının imalatını firmamız kendisi yapmaktadır. İmalatını yaptığımız yataklarının satışını ve kiralamasını size uygun fiyatlarla yaparız. Hızlı ve ücretsiz kurulum da ayrıca firmamızın servisi tarafından yapılmaktadır. Yatağı bağımlı bir hastanız ise evinizde uygun koşullarda kaliteli ve sağlıklı hasta yataklarını kullanabilirsiniz. Bu hasta yatakları ayrıca hastanızın hem sağlığı hem de morali için de oldukça önemlidir. Hasta yatağı konforuyla hastanız daha sağlıklı ve konforlu bir tedavi süreci geçirmektedir. Uygun fiyatlarla hastanız için önemli olan bu hasta yataklarını satın alabilirsiniz.
Ev Tipi Hasta Yatağı

  
551 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın