Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı satışı ise 200 adettir.
Ürünlerimizin tanıtım ve satışını yapan partner ve sponsor firmalara da teşekkür ediyoruz.
Sürekli yatan hastalar için mutlaka alınıp kullanılması gereken havalı yatak ürünlerimizi de Witra yatak firmasından tedarik ediyoruz.


...
Hasta Yatağı Kullanımının Hastaya Faydaları

Hasta yatağı felçli ya da yatalak hastalar için özel olarak üretimi yapılan bir yatak çeşididir. Hasta yataklarını kullanan bir hasta daha hızlı ve daha sağlıklı bir iyileşme süreci geçirecektir. Özellikler yatarak tedavi gören hastalar için oldukça önemli olan bu yatak çeşidi son yıllarda ülkemizde kullanımı oldukça artan bir ürün haline gelmiştir. Hasta yatağının kullanımının artmasının sebebi felçli ve yatalak hastaların bu yatak sayesinde daha mutlu olması ve daha sağlıklı bir tedavi süreci geçirmesinden dolayıdır. Hasta karyolası kullanan hastaların daha hızlı ve sağlıklı iyileşme süreci geçirdiği sağlık kuruluşları ve sağlık uzmanları tarafından da belirtilmektedir. Bu nedenden dolayı da hasta karyolası kullanımı ülkemizde artış göstermiştir.

Ülkemizde kullanılan hasta yatakları genellikle elektrikle çalışmaktadır. Sadece ülkemizde değil dünyanın her yerinde hasta yatakları elektrikle çalışmaktadır. Ülkemizde elektrikli hasta yatağı kullanımı dünyaya göre daha geç olmuştur. Ülkemizde ilk zamanlarda manuel olarak üretilen hasta yataklarının kullanımı vardır. Bu yatakların kullanımının zor olması sonucu elektrikli yataklar ülkemizde kullanılmaya başlanmıştır. Elektrikli hasta yataklarının hem kullanımının kolay olması hem de kaliteli bir yatak olmasından dolayı talebi oldukça fazla olan bir yatak çeşidi olmuştur. Elektrikli yataklar motor ile hareket etme kabiliyetine sahiptir. Elektrikli yataklarda kullanılan motorun ülkemizde imalatı yapılamamaktadır. Bu nedenle bu motor yurt dışından gelmektedir.

Hasta Yatağı Parçaları

Elektrikli hasta yataklarında yatağın beyni motor olmaktadır. Bu motor sayesinde yatak hareket edebilmektedir. Dual motor, piston motor ve dört motorlu modeller elektrikli hasta yataklarında kullandığımız motor modelleridir. Bu motor modellerin hepsi kalitelidir. Dual motorumuz daha ekonomik hasta yataklarında kullanılırken diğer motor çeşitlerimiz daha lüks modellerde kullanılır. Tüm hasta yatağı modellerimiz evlerde rahatça kullanıma sahiptir. Evinizin herhangi bir yerinde rahatça hastanız içi hasta yatağı kullanabilirsiniz. Hasta yataklarının motor dışında ayrıca başlık, yan korkuluk, serum askılığı ve şilte gibi parçaları da bulunur. Bu parçaların tamamı karyolayla beraber ücretsiz olarak hizmetinize sunulmaktadır. Emek sağlık olarak satışını yaptığımız yatakların imalatını da yapmaktayız.
Kullanımı Kolay Hasta Yatağı

  
467 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın