Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı satışı ise 200 adettir.
Ürünlerimizin tanıtım ve satışını yapan partner ve sponsor firmalara da teşekkür ediyoruz.
Sürekli yatan hastalar için mutlaka alınıp kullanılması gereken havalı yatak ürünlerimizi de Witra yatak firmasından tedarik ediyoruz.


...
Hasta Yatağı Fiyatları Neden İnternet Sitelerinde Belirtilmiyor

Hasta yatağı kullanım oranı son yıllarda felçli hastalar için normal yataklara oranla oldukça artış göstermiştir. Hasta yataklarını felçli ya da yatalak hastaların kesinlikle kullanması gerekmektedir. Hasta yatağı çeşitlerimiz de hareket mekanizması bulunmaktadır.  Hasta karyolasının hareket mekanizması ilk üretildiği zamanlarda bir kol sayesinde manuel olarak çalışırken son yıllarda elektrikle çalışan, kumandası olan bir motor ile yatağı hareketi sağlanmaktadır.  Hasta karyolası sayesinde hem hasta hem de hastayla ilgilenen kişi daha rahat ve konforlu bir şekilde hayatlarına devam ederler.

Hasta yatağı kapladığı yer bakımından normal yataklara oranla eviniz için oldukça ideal bir yataktır. Normal yataklar iki kişilik olurken hsta yatakları tek kişilik olarak üretildiği için fazla yer kaplamaz.  Hasta yataklarının ölçüleri doksan santimetreye yüz doksan metre ölçüleri sayesinde olması sebebiyle yer kaplaması bakımından oldukça pratiktir. Hasta yatakları ayrıca tekerleklere de sahiptir. Hasta yatakları tekerlekleri sayesinde istediği yere taşınabilme özelliğine sahiptir. Örneğin evinizin doğalgazlı olabilir kışın hastanızı doğalgazlı odaya taşırken yazın hastanızı istediğiniz odaya tekerlekler sayesinde götürme şansınız olmaktadır.

Hasta yatağı fiyat olarak da normal yataklara göre daha ekonomiktir Emek sağlık olarak kaliteli ve sağlam hasta yatağı imalat satış ve kiralama hizmeti vermekteyiz.  Son yıllarda sağlık bakanlığının yasaklaması sebebiyle hasta yatağı satış ve kiralama fiyatlarını internet sitemiz üzerinden yayınlayamamaktayız. Bu hem biz firmalar hem de satın almak isteyen insanlar için iyi bir uyguluma değildir. Hasta yatağı fiyatları için telefonla bizi arayarak fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz. Hasta yatağı sitemizdeki ürünler üzerinde kod bulunmaktadır. Bu kod hasta yatağı fiyatını temsil etmektedir. Kod üzerinde bulunan sayı ile hasta karyolası fiyatını kolayca öğrenebilirsiniz.  Sitemiz üzerinde fiyatlarımızı öğrenebilir ya da bizi arayarak da fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Hasta yatağı

  
405 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın