Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı satışı ise 200 adettir.
Ürünlerimizin tanıtım ve satışını yapan partner ve sponsor firmalara da teşekkür ediyoruz.
Sürekli yatan hastalar için mutlaka alınıp kullanılması gereken havalı yatak ürünlerimizi de Witra yatak firmasından tedarik ediyoruz.


...
Dört Motorlu Hasta Yatağı

Emek sağlık olarak hasta yatağı imalat satış ve kiralama hizmeti vermekteyiz. Firmamız iki motorlu hasta yatağı, üç motorlu hasta yatağı ve dört motorlu hasta yatağı satış ve kiralama hizmeti vermektedir.  Bu modellerimizden iki motorlu modelimiz en ekonomik modelimiz olurken en kaliteli modelimiz ise dört motorlu modelimizdir. Tüm hasta karyolası modellerini uygun fiyata firmamızdan satın alabilirsiniz. Firmamız satış ve kiralama hizmetine sunduğu yatakların imalatını da yapmaktadır. Emek sağlık olarak 20 yıldır sağlık sektöründe kaliteli bir şekilde hizmet vermekteyiz. Yataklarımızın tamamı son kalite ve modern yataklardır. Ülkemizdeki en güvenli ve sağlam yatakları Emek sağlık firmamız yıllardır kaliteli bir şekilde üretmektedir.

Dört Motorlu Hasta Yatağının Özellikleri

Dört motorlu hasta yatağı satışını ve kiralamasını yaptığımız modeller arasındaki en kaliteli hasta yatağı modelimizdir. Bu modelimizde dört adet piston motor bulunur. Bu piston motor sayesinde yatak dört farklı hareket yapmaktadır. Bu hareketlerden ilk ikisi yatağın baş ve ayak kısmının kalkmasıdır.  Üçüncü hareket asansör özelliğine sahip olma, dördüncü hareket ise eğim yani trendelenburg hareketedir. Bu yatak modelimiz 200 kilograma kadar olan bir hastayı taşıma kapasitesine sahiptir.   Genelde hastanelerde yoğun bakımlardaki hastalar için kullanılan bu yatak çeşidi artık evlerde de kullanılmaya başlanmıştır. Yatak asansör hareketi sayesinde yukarı ve aşağı hareket edebilmektedir. Bu hastanın yataktan inmesini kolaylaştırır. Piyasada bulunan en fonksiyonel hasta yatağı modelidir.

Dört motorlu hasta karyolasında bulunan başlık ve yan korkuluklar plastikten oluşur. Yan korkuluk ve başlıklar antibakteriyel ve silinebilir özelliğe sahiptir. Tekerleklerinin tamamı kilitlenebilir özelliğe sahiptir. Yatağın piston motorunu kumanda sayesinde hareket ettirebilirsiniz. Kumanda da bulunan tuşlar sayesinde yatağınızı istediğiniz pozisyona getirebilirsiniz. Emek sağlık olarak dört motorlu hasta yatağımızı garantili olarak hizmetinize sunmaktayız.  Piyasadaki en kaliteli dört motorlu hasta yatakları için firmamızı tercih edebilirsiniz.
Hasta yatağı

  
432 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın