Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı satışı ise 200 adettir.
Ürünlerimizin tanıtım ve satışını yapan partner ve sponsor firmalara da teşekkür ediyoruz.
Sürekli yatan hastalar için mutlaka alınıp kullanılması gereken havalı yatak ürünlerimizi de Witra yatak firmasından tedarik ediyoruz.


...
Üç Motorlu Hasta Yatağı

Emek sağlık olarak elektrikli hasta yatağı üretimi satış ve kiralama işlemi yapmaktayız. Üretimini yaptığımız elektrikli hasta yatağı modelleri iki motorlu hasta yatağı, üç motorlu hasta yatağı ve dört motorlu hasta yatağıdır. Bu modellerimizden üç motorlu yatağı elektrikle çalışan piston motora sahiptir. Bu piston motor sayesinde yatak hareket etmektedir. Piston motor kumandası sayesinde baş ve ayak kısmını yukarı kaldırır aynı zamanda yatak yukarı aşağı hareket etmektedir.  Yatağın yukarı aşağı hareketine asansör hareketi denir. Bu nedenle üç motorlu hasta yataklarına asansörlü hasta yatağı adı da verilmektedir. Evinizde piston motorlu hasta yataklarını hasta yataklarını kolayca kullanabilirsiniz. Evlerde kullanılmaya uygun olarak üretim yapmaktayız.

Hasta yatağınızı kumanda sayesinde kolayca hareket ettirebilirsiniz. Felçli ve yatalak hastanız da kolay bir şekilde kumandayla birlikte yatağını hareket ettirebilir. Yatağımızın piston motoru altı bin newton gücündedir. Yatağın baş kısmını doksan dereceye kadar kaldırabilirsiniz. Üç motorlu modelimiz kalite açısından oldukça iyidir. Kaliteli ve sağlıklı hasta yatağı isteyen müşterilerimiz bu ürünümüzü güvenle alabilir. Piston motorumuz oldukça kaliteli olup yurt dışından ithal olarak gelmektedir. Ülkemizde henüz bu motorun imalatı başlamamıştır. Piston motorumuz yurt dışından geldiği için fiyatı döviz kuruna bağlıdır. Şu an ülkemizde döviz kuru yüksek olduğu üç motorlu hasta yatağımızın fiyatında da yükselme olmuştur. Üretici firma olduğumuz için fiyatlarımızda ki yükselme çok değildir.

Üç Motorlu Hasta Yatağı Modelleri

İki farklı üç motorlu hasta yatağı modelimiz bulunmaktadır. Bu modellerimizden ilki asansörlü hasta yatağı modelimizdir. Bu modelimiz de piston motor bulunmaktadır. Yatağımızın yan korkulukları alüminyumdur başlıkları ise plastiktir. Yüz elli kilograma kadar taşıma kapasitesine sahiptir. Yan korkuluklar ve başlıklar antibakteriyel özelliğe sahiptir. Diğer modelimiz ise full asansörlü hasta yatağıdır. Bu modelimiz asansörlü hasta yatağından farkı yan korkuluğunun plastik olmasıdır. Bu modelimizde de yan korkuluk ve başlıklar antibakteriyel özelliğe sahiptir.  Üç motorlu hasta yataklarımızı uygun fiyatlarla almak için emek sağlığı tercih edebilirsiniz. Ürününüz hızlı ve güvenli bir şekilde evinize kadar teslim olur. Satış sonrası hizmete önem verdiğimiz için tüm ürünlerimiz garantilidir.
Hasta yatağı

  
414 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın