Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı satışı ise 200 adettir.
Ürünlerimizin tanıtım ve satışını yapan partner ve sponsor firmalara da teşekkür ediyoruz.
Sürekli yatan hastalar için mutlaka alınıp kullanılması gereken havalı yatak ürünlerimizi de Witra yatak firmasından tedarik ediyoruz.


...
Ekonomik Fiyatlarla Hasta Yatağı

Hasta yatağı fiyat olarak normal yataklara oranla daha uygundur. Yatalak bir hastanız var ise hasta yataklarını kullanması onun için oldukça önemli olacaktır. Genelde elektrikle çalışan hasta yatakları bu özelliği sayesinde normal yataklardan farklı bir yere sahiptir. Elektrikle çalışması sayesinde hasta yatak üzerinde hareket edebilmektedir. Yatak üzerinde hareket edebilen bir hasta da daha sağlıklı bir iyileşme süreci gerçekleştirir. Günümüz şartlarında hasta karyolası kullanımı oldukça artmıştır. Bu nedenle birçok firma bu alanda faaliyet göstermektedir. Ülkemizde rekabetin oldukça yoğun olduğu alanlardan biridir. Rekabetin artması sonucu sağlık bakanlığı da birtakım kurallar koymuştur. Bu kurallardan biri internet sitelerine fiyat bilgisi koyamamaktadır.

İnternet sitelerine fiyat koyamama sonucunda müşteriler telefonla arayarak ya da satış mağazasına giderek fiyat bilgisi alabilmektedir. Bazı firmalar rekabeti fırsat bilerek kalitesiz ve sağlıksız ürün satışı yapmaktadır. Bu firmalardan bizim gibi kaliteli ürün satan firmalarda zor durumda kalmaktadır. Bu nedenle hasta yatağı satın alırken alacağınız firmayı kontrol etmeniz yararınızı olacaktır. Emek sağlık olarak sağlık bakanlığı onaylı ürün kiralama ve satış hizmeti gerçekleştiririz. Ürünlerimiz tümü ayrıca garantili olarak hizmetinize sunulur. Yataklarımızın tamamı son kalite olup hastanızın sağlığı için iyi olacak şekilde tasarlanmıştır. Hasta yataklarımızın tamamı elektrikli motor ile çalışır. Yataklarımızda ayrıca yan korkuluk ve başlıklarda bulunur. Bu ürünlerin tamamı on yıl garantilidir

Hasta Yatağı Satış Ve Kiralama Fiyatları

Ürünlerimiz kaliteli olmasının yanında ayrıca fiyat olarak da oldukça ekonomiktir. Fiyatlarımız 1000 TL den başlamaktadır. Tüm Türkiye’ye aynı fiyatlarla yatak satışı yaparız. İstanbul içine ise aynı gün içinde ve ücretsiz bir şekilde kurulum gerçekleştiririz. Kiralama olarak da yataklarımıza alabilirsiniz. Kiralama hizmetimiz de aynı şekilde ücretsiz şekilde verilmektedir.
Ekonomik Fiyatlarla Hasta Yatağı


  
526 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın