Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Satış Ve Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Satış ve kiralama hizmetlerimizle müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde ürünler sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Hasta Yatakları
Hakkımızda

Firmamız satış ve kiralamasını yaptığı hasta yatağı ürünlerinin bir kısmını Haskar Medikal firmasından tedarik etmektedir. Bizden ürün alan medikal firmaların en önde gelenlerinden Emek hasta yatağı ve Radikal Medikal firmaları yıllık ortalama 1000 adet hasta yatağı satışı yapmaktadır. Müşteri portföyümüze yeni katılan Hürriyet Medikal firmasının aylık ortalama hasta yatağı satışı ise 200 adettir.
Ürünlerimizin tanıtım ve satışını yapan partner ve sponsor firmalara da teşekkür ediyoruz.
Sürekli yatan hastalar için mutlaka alınıp kullanılması gereken havalı yatak ürünlerimizi de Witra yatak firmasından tedarik ediyoruz.


...
Lazımlıklı Hasta Yatağı

Hasta yatağının iki motorlu, üç motorlu ve dört motorlu gibi modelleri bulunmaktadır. Tüm bu modeller elektrikle çalışmaktadır. Hasta yatağı elektrikle çalışması sonucu sıradan yataklardan farklı bir yatak türü olmuştur. Elektrikle çalışan bu yataklar yukarı da söylediğimiz gibi motor ile çalışmaktadır. Kumandası bulunan bu motor yatağın hareket etmesine olanak sağlamaktadır.  Hareket sayesinde yatak baş ve ayak kısmını doksan dereceye kadar hareket ettirmektedir. Bu hareket sonucu yatak üzerindeki hasta temel bazı ihtiyaçlarını gidermede sorun yaşamaz. Genellikle yatalak hastalar bu yatak türlerini tercih ederler. Çünkü yatalak hastalar genelde hareket edemez ve yatağa mahkumdurlar. Bu nedenle bu hastalarımızın bu yatağı kullanması oldukça olasıdır.

İki motorlu modelimizin kendine has iki özel modeli bulunmaktadır. Bu modeller ev tipi ahşap hasta yatağı ve lazımlıklı hasta yatağıdır. Ev tipi ahşap modelimiz tamamen ahşaptan oluşan ve evdeki mobilyalarla aynı tarz üretimi yapılan bir yataktır. Yan korkuluk ve başlık dahil motor hariç tamamen ahşaptan oluşur. Lazımlıklı hasta yatağı ise tuvalet ihtiyacını gideremeyen yatalak hastalar için üretilmiş bir yatak çeşididir. Bu modelimizde yatak üzerinde özel bir bölme bulunmaktadır. Bu bölme sayesinde tuvalet ihtiyacı için kalkamayan hasta rahatça tuvalet ihtiyacını gidermektedir. Lazımlıklı modelimiz de baş ve ayak kısmını hareket ettirmektedir. Yan korkulukları ve başlıkları demir olan bu modelimiz kolay bir şekilde kullanılabilmektedir.

Lazımlıklı Hasta Yatağının Özellikleri

Lazımlık hasta yatağının şiltesi de özel olarak üretilir. Şiltesinde yatakta olduğu gibi özel bir bölüm bulunmaktadır. Bu bölüm yataktaki bölümle aynı noktaya gelerek hastaya tuvalet ihtiyacında yardım eder. Lazımlıklı modelimizi Emek sağlık olarak kendimiz üretmekte olup Türkiye’nin her yerine satışını yapmaktayız. Kiralama ise bu modelimizde bulunmamaktadır. Ürünümüz tamamen garantili olup, İstanbul içine aynı gün içinde hızlı ve ücretsiz kurulum hizmetimiz bulunmaktadır. Lazımlıklı hasta karyolası satın almak için emek sağlığı tercih edebilirsiniz.
Hasta karyolası

  
585 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın