Hasta Yatağı Satışlarımız İmalattan Olup Kiralama Hizmeti De Veriyoruz

Hasta Karyolaları
Havalı Hasta Yatakları
Hasta Karyolası Satış

Hasta Karyolası Modelleri Ve Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Geniş Bir Çeşitlilik Sunuyoruz.

İyileşmekte olan bir akrabanız, bir yaşlı veya hasta bir arkadaşınız için ya da herhangi bir sebepten dolayı ayarlanabilen bir yatağa ihtiyaç duyduysanız, sizin için en iyi hasta yatağı çeşitleri ve seçeneklerini sunuyoruz.
Hasta yatağı satış ve kiralamasında müşterilerimizin standartlarını ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışıyoruz. Siz ve sevdiklerinize kalitesi, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeyde hasta karyolası sağlamaya kararlıyız.

Site Haritası
Etiket Bulutu
Hasta Yatağı, hasta karyolaları, Hasta Karyolası, Hasta Yatakları, elektrikli hasta karyolası, elektrikli hasta yatağı, hasta karyolası kiralama, hasta yatağı kiralama, lazımlıklı hasta yatakları, havalı yatak, felçli yatağı, motorlu hasta karyolası, hastane yatağı kiralama, hasta karyolası fiyatları, hasta yatağı fiyatları, hasta karyolası istanbul, ev tipi hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, elektrikli hasta yatağı hasta karyolası, lazımlıklı yatak 
Google +1
Lazımlıklı Hasta Yatağı

Hasta yatağının iki motorlu, üç motorlu ve dört motorlu gibi modelleri bulunmaktadır. Tüm bu modeller elektrikle çalışmaktadır. Hasta yatağı elektrikle çalışması sonucu sıradan yataklardan farklı bir yatak türü olmuştur. Elektrikle çalışan bu yataklar yukarı da söylediğimiz gibi motor ile çalışmaktadır. Kumandası bulunan bu motor yatağın hareket etmesine olanak sağlamaktadır.  Hareket sayesinde yatak baş ve ayak kısmını doksan dereceye kadar hareket ettirmektedir. Bu hareket sonucu yatak üzerindeki hasta temel bazı ihtiyaçlarını gidermede sorun yaşamaz. Genellikle yatalak hastalar bu yatak türlerini tercih ederler. Çünkü yatalak hastalar genelde hareket edemez ve yatağa mahkumdurlar. Bu nedenle bu hastalarımızın bu yatağı kullanması oldukça olasıdır.

İki motorlu modelimizin kendine has iki özel modeli bulunmaktadır. Bu modeller ev tipi ahşap hasta yatağı ve lazımlıklı hasta yatağıdır. Ev tipi ahşap modelimiz tamamen ahşaptan oluşan ve evdeki mobilyalarla aynı tarz üretimi yapılan bir yataktır. Yan korkuluk ve başlık dahil motor hariç tamamen ahşaptan oluşur. Lazımlıklı hasta yatağı ise tuvalet ihtiyacını gideremeyen yatalak hastalar için üretilmiş bir yatak çeşididir. Bu modelimizde yatak üzerinde özel bir bölme bulunmaktadır. Bu bölme sayesinde tuvalet ihtiyacı için kalkamayan hasta rahatça tuvalet ihtiyacını gidermektedir. Lazımlıklı modelimiz de baş ve ayak kısmını hareket ettirmektedir. Yan korkulukları ve başlıkları demir olan bu modelimiz kolay bir şekilde kullanılabilmektedir.

Lazımlıklı Hasta Yatağının Özellikleri

Lazımlık hasta yatağının şiltesi de özel olarak üretilir. Şiltesinde yatakta olduğu gibi özel bir bölüm bulunmaktadır. Bu bölüm yataktaki bölümle aynı noktaya gelerek hastaya tuvalet ihtiyacında yardım eder. Lazımlıklı modelimizi Emek sağlık olarak kendimiz üretmekte olup Türkiye’nin her yerine satışını yapmaktayız. Kiralama ise bu modelimizde bulunmamaktadır. Ürünümüz tamamen garantili olup, İstanbul içine aynı gün içinde hızlı ve ücretsiz kurulum hizmetimiz bulunmaktadır. Lazımlıklı hasta karyolası satın almak için emek sağlığı tercih edebilirsiniz.
Hasta karyolası

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
113 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın